سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده سهمیه 10 هزار تنی صادرات سیب زمینی به صورت ویژه برای شهرستان های بهار و کبودراهنگ صادر شد.

شناسه خبر: 14887

 

به گزارش نشاط شهر، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان های بهار و کبودراهنگ از عمده ترین تولید کنندگان سیب زمینی کشور محسوب می شوند گفت: منع صادرات سیب‌زمینی، قیمت پایین و هزینه‌های بالای عوارض صادرات این محصول کشاورزان منطقه را با مشکل جدی مواجه کرده است که برای حمایت از کشاورزان، مطالبات این قشر زحمتکش را  با وزیر کشاورزی به‌صورت ویژه مطرح کردیم.

 

فتح الله توسلی گفت: در این راستا با پیگیری های متعدد برای جلوگیری از متضرر شدن کشاورزان شهرستان‌های بهار و کبودراهنگ با توجه به دستور وزیر محترم کشاورزی، سهمیه 10 هزارتنی صادرات محصول سیب زمینی به شهرستان های بهار  و کبودراهنگ اختصاص یافت.

 

وی خاطرنشان کرد: سهمیه اختصاص یافته  با هماهنگی مدیریت جهاد کشاورزی این دو شهرستان صورت می گیرد.

 

نماینده مردم بهار و کبودراهنک در مجلس در پایان بیان کرد: تمام تلاش ما بر این است تا در سطح ملی و حوزه انتخابیه بحث تولید و صادرات تقویت شده و دلگرمی بیشتری را در این حوزه شاهد باشیم و مجلس دوازدهم نیز با جدیت این را دنبال خواهد کرد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: نشاط_بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟