سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1403/4/4 08:41:35

هفته‌ای خنک پیش‌روی همدانی‌ها

کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: هفته پیش‌رو برای همدانی ها خنک است و با توجه به اینکه وارد تابستان شده‌ایم، هوا در استان خیلی گرم نخواهد بود.

شناسه خبر: 14972

 

به گزارش نشاط شهر، «روح‌الله زاهدی» در تشریح پیش‌بینی وضعیت جوی استان همدان اظهار کرد: در ساعات بعدازظهر رشد ابر و افزایش سرعت باد را به شکل موقتی در استان شاهد هستیم.


وی افزود: طی بازه زمانی یکشنبه شب تا دوشنبه شب این افزایش ابرها می‌تواند در بخش‌هایی از شرق و شمال استان شامل بارش‌هایی به شکل رگبار، همراه با پدیده رعد و برق و وزش باد شدید لحظه‌ای هم باشد.

کارشناس اداره کل هواشناسی همدان ادامه داد: پس از آن مجدد آسمان استان صاف و در ساعات بعدازظهر تنها رشد ابر را پیش‌بینی می‌کنیم.

زاهدی گفت: از نظر دمایی، امروز /شنبه/ نسبت به روز گذشته یک تا ۲ درجه افزایش دما را داریم و از فردا با توجه به ناپایداری‌هایی که در منطقه وجود دارد، حتی می‌توانیم کاهش موقتی دما را شاهد باشیم.

وی بیان کرد: در اواخر نیمه دوم هفته دماهای طی روز بین ۳۱ تا ۳۳ درجه سلسیوس پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی همدان کمینه و بیشینیه دما در ایستگاه فرودگاه همدان را طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ و ۳۳ درجه سلسیوس عنوان کرد و افزود: بهار با ۱۲ درجه خنکترین و اسدآباد با ۳۵ درجه گرمترین ایستگاه‌های استان بودند.

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

گوناگون