سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

سرهنگ ارسلان سرمدی، جانشین رییس پلیس راه استان همدان: تاخیر در بهره برداری از طرح آماده افتتاح کنارگذر اسدآباد و حرکت خلاف جهت خودروها حادثه آفرید.

شناسه خبر: 15080

 

به گزارش نشاط شهر، سرهنگ ارسلان سرمدی، جانشین رییس پلیس راه استان همدان عنوان کرد:

 

تاخیر در بهره برداری از طرح آماده افتتاح کنارگذر اسدآباد و حرکت خلاف جهت خودروها حادثه آفرید.

 

ساعت چهار بامداد امروز راننده یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس از ابتدای پارک جنگلی اسدآباد خلاف جهت خودروها وارد مسیر یکطرفه کنارگذر شده و با یک دستگاه سواری پراید که مسیر قانونی خود را می پیمود رخ به رخ برخورد کرد.

 

راننده سواری پژو پارس در این سانحه مجروح شد اما زوج ۵۰ و ۵۵ ساله کرمانشاهی سرنشین خودروی سواری پراید به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند.

 

کنارگذر اسدآباد به طور کامل اجرای شده که مسیر کرمانشاه به سمت اسدآباد زیر بار ترافیک رفته و مسیر پیش رو با وجود تکمیل، مسدود است.

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

حوادث