کد خبر : 11973
تاریخ : 1400/8/21
گروه خبری : گوناگون

مصدومان عراقی سانحه جاده‌ای همدان به بیمارستان بعثت منتقل شدند

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: پنج تبعه عراقی که در سانحه رانندگی محور همدان- کرمانشاه مصدوم شده بودند به بیمارستان بعثت شهر همدان منتقل شدند.

به گزارش نشاط شهر به نقل از ایرنا ، دکتر "حبیب معصومی" روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: یک دستگاه سواری پژو صبح امروز با پنج سرنشین عراقی در محدوده صالح آباد شهرستان بهار با یکدستگاه تریلر برخورد کرد.

وی اظهار داشت: با دریافت گزارش سانحه، ۲ تیم امدادی و جاده ای اورژانس به محل اعزام شده و مصدومان را به بیمارستان بعثت همدان انتقال دادند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: بیش از یک هزار و ۱۰۰ مجموعه درمانی دانشگاه علوم پزشکی در مناطق مختلف استان همدان آماده خدمت رسانی به مردم است.

وی افزود: ۶۶ پایگاه اورژانس جاده ای نیز در استان همدان با بهره مندی از امکانات و تجهیزات درمانی، خدماتی و امدادرسانی وجود دارد که تیم های امدادی مستقر در این پایگاه ها آماده انجام عملیات امداد و نجات در تمامی فصول سال هستند.

به گفته دکتر معصومی، ۹۴ دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۲ دستگاه موتورلانس و ۲ دستگاه خودروی فرماندهی نیز برای انجام ماموریت های امداد و نجات در سطح استان همدان بکار گرفته می شود.

 

انتهای پیام/ص

  لینک
http://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/11973