کد خبر : 11076
تاریخ : 1400/2/30
گروه خبری : حوادث

در ۲۴ ساعت اخیر:

مرگ 7 نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان همدان/افزایش آمار جان باختگان به ۲ هزار و ۱۲۶ نفر رسید

با فوت ۷ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، آمار جان باختگان این استان از ابتدای شیوع این ویروس به ۲ هزار و ۱۲۶ نفر تا کنون رسید.

به گزارش نشاط شهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دکترمحمد طاهری, سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره ابتلای  ۲۲۴ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید ۱۹  افزود:در مجموع بیماران سرپایی مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۴۱ هزار و ۶۱۴ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۶ هزار و۹۲۱ نفر رسید.

او اظهار کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۸ مورد بود که ۸۱ نفر از مراجعان به بیمارستان‌ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۱۸ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۴۶ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری (از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۵۰، بهار ۹۲۴، تویسرکان ۹۷۸، رزن ۷۳۱، درگزین ۲۷۱، فامنین ۳۰۴ و کبودراهنگ ۹۸۴ نفر است.

او گفت: همچنین تاکنون سه هزار و ۳۱ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۱۹۲ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۳۶۲ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

در حال حاضر، تمامی شهرستان‌های استان همدان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

منبع ایرنا

انتهای پیام /

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/11076