کد خبر : 11353
تاریخ : 1400/4/19
گروه خبری : گوناگون

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بهار برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بهار به ریاست معاون فرماندار و با حضور روسای ادارات عضو این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.

به گزارش نشاط شهر  به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بهار به ریاست معاون فرماندار و با حضور روسای ادارات عضو این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.

در این جلسه ابتدا توکلی، دبیر اقامه نماز فرمانداری، با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز و لزوم توجه جدی به این امر مهم الهی، تلاش مسئولین و همه آحاد مردم را در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز مورد تاکید قرار داد و مصوبات جلسه قبل و دستورالعمل جدید را مطرح و پیگیری کرد. همچنین رجبعلی مینایی، دبیر ستاد اقامه نماز  شهرستان بهار، گزارش کار سه ماهه خود را ارائه نمود.

علی اکبر سلطانی راد، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بهار، به راهکار های توسعه و گسترش فرهنگ نورانی نماز و برنامه ریزی جهت برنامه های این واجب الهی اشاره کرد و افزود: برای معرفی نماز به عنوان یک موهبت الهی به آحاد جامعه، بویژه نوجوانان و جوانان، باید اقدامات لازم را در جهت تقویت بنیه اعتقادی خانواده انجام داد و همچنین بایستی در شهرستان برنامه های متنوع و متناسب پیش بینی گردد و از همه توان و ظرفیتهای موجود شهرستان در جهت گسترش فرهنگ نماز استفاده نمود.

سلطانی راد خاطر نشان کرد: اقامه نماز با حضور ائمه جماعت روحانی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، انجام امورات تبلیغی، زیبا سازی فضای نمازخانه ها در شهر، روستا و… لازمه توجه مسوولین واجب و همه باید ضمن همکاری با دبیر ستاد اقامه نماز، در انجام برنامه های مربوط به نماز نهایت سعی و تلاش خود را بکار گیریم.

انتهای پیام /

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/11353