کد خبر : 13233
تاریخ : 1402/1/8
گروه خبری : سیاسی

در نشست هم اندیشی دکتر توسلی و دکتر فیض اللهی مطرح شد؛

اتحاد و همکاری، رمز پیشرفت و توسعه شهرستان بهار خواهد بود

ظهر امروز نشست صمیمانه ای با حضور فرماندار شهرستان بهار، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی،معاونین فرماندار و بخشداران شهرستان بهار به مناسبت سال نو برگزار شد.

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار، ظهر امروز نشست صمیمانه ای با حضور فرماندار شهرستان بهار، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی،معاونین فرماندار و بخشداران شهرستان بهار به مناسبت سال نو برگزار شد.

 

 

دکتر توسلی نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با تبریک انتصاب دکتر فیض اللهی به سمت فرمانداری شهرستان بهار گفت: همه ما مکلف هستیم با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های شغلی خود به مردم خدمت کنیم و همکاری و همیاری را با مجموعه فرمانداری شهرستان بهار ادامه خواهیم داد.

 

وی افزود: معتقدیم بسیاری از مشکلات گذشته شهرستان بهار قابل حل است و در این مسیر برای خدمت به مردم با تمام توان در کنار فرمانداری شهرستان بهار هستیم تا در کنار هم از مشکلات مردم کاسته و آن ها را حل کنیم.

 

توسلی تصریح کرد: با احصاء و جمع بندی مشکلات شهرها و روستاهای شهرستان بهار از سوی مسئولین اجرایی و بیان موانع حل موضوع و راهکارهای پیشنهادی ، پیگیر رفع آن خواهیم بود.

 

 

دکتر فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار نیز در این جلسه گفت: اتحاد و همدلی و همکاری ،رمز پیشرفت و توسعه شهرستان بهار است و همه با هم برای حرکت رو به رشد شهرستان متحد و منسجم خواهیم بود.

 

 وی افزود: بر این باوریم که مشکلات مردم با شعار حل نخواهد شد و تکروی موفقیتی را نصیب شهرستان نخواهد کرد و اختلاف منجر به متضرر شدن مردم شهرستان بهار خواهد شد. وظیفه همه مدیران تکریم مردم و پیگیری مطالبات ایشان است.

 

فیض اللهی به شاخصه های یک مدیر جهادی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: کارآمدی به این معناست که مردم به واقع از عملکرد یک مجموعه منتفع شوند وشاهد تسهیل در امور باشند. 

 

وی ادامه داد: مسائل مختلفی مانند مسکن ملی شهرستان،شهرک صنعتی 2 لالجین ،ساماندهی صنایع تبدیلی و شوریجات مهاجران، طرح ترمینال و تکمیل جاده حسن قشلاق به صالح آباد و موارد متعدد دیگری در شهرستان بهار وجود دارد که با همکاری و برنامه ریزی دقیق و بهره گیری از ظرفیت های استانی و ملی،مرحله به مرحله اقدام موثر انجام و به سمع و نظر مردم شریف شهرستان بهار خواهد رسید.

 

انتهای پیام/ص

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/13233