سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1402/1/8 00:03:37
در نشست هم اندیشی دکتر توسلی و دکتر فیض اللهی مطرح شد؛

اتحاد و همکاری، رمز پیشرفت و توسعه شهرستان بهار خواهد بود

ظهر امروز نشست صمیمانه ای با حضور فرماندار شهرستان بهار، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی،معاونین فرماندار و بخشداران شهرستان بهار به مناسبت سال نو برگزار شد.

شناسه خبر: 13233

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار، ظهر امروز نشست صمیمانه ای با حضور فرماندار شهرستان بهار، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی،معاونین فرماندار و بخشداران شهرستان بهار به مناسبت سال نو برگزار شد.

 

 

دکتر توسلی نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با تبریک انتصاب دکتر فیض اللهی به سمت فرمانداری شهرستان بهار گفت: همه ما مکلف هستیم با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های شغلی خود به مردم خدمت کنیم و همکاری و همیاری را با مجموعه فرمانداری شهرستان بهار ادامه خواهیم داد.

 

وی افزود: معتقدیم بسیاری از مشکلات گذشته شهرستان بهار قابل حل است و در این مسیر برای خدمت به مردم با تمام توان در کنار فرمانداری شهرستان بهار هستیم تا در کنار هم از مشکلات مردم کاسته و آن ها را حل کنیم.

 

توسلی تصریح کرد: با احصاء و جمع بندی مشکلات شهرها و روستاهای شهرستان بهار از سوی مسئولین اجرایی و بیان موانع حل موضوع و راهکارهای پیشنهادی ، پیگیر رفع آن خواهیم بود.

 

 

دکتر فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار نیز در این جلسه گفت: اتحاد و همدلی و همکاری ،رمز پیشرفت و توسعه شهرستان بهار است و همه با هم برای حرکت رو به رشد شهرستان متحد و منسجم خواهیم بود.

 

 وی افزود: بر این باوریم که مشکلات مردم با شعار حل نخواهد شد و تکروی موفقیتی را نصیب شهرستان نخواهد کرد و اختلاف منجر به متضرر شدن مردم شهرستان بهار خواهد شد. وظیفه همه مدیران تکریم مردم و پیگیری مطالبات ایشان است.

 

فیض اللهی به شاخصه های یک مدیر جهادی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: کارآمدی به این معناست که مردم به واقع از عملکرد یک مجموعه منتفع شوند وشاهد تسهیل در امور باشند. 

 

وی ادامه داد: مسائل مختلفی مانند مسکن ملی شهرستان،شهرک صنعتی 2 لالجین ،ساماندهی صنایع تبدیلی و شوریجات مهاجران، طرح ترمینال و تکمیل جاده حسن قشلاق به صالح آباد و موارد متعدد دیگری در شهرستان بهار وجود دارد که با همکاری و برنامه ریزی دقیق و بهره گیری از ظرفیت های استانی و ملی،مرحله به مرحله اقدام موثر انجام و به سمع و نظر مردم شریف شهرستان بهار خواهد رسید.

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

سیاسی

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

طرح تأسیس نهاد مقدس بهزیستی به دست شهید محمد علی فیاض بخش در تیر ماه ۱۳۵۹ به تصویب رسید/ توانبخشی حوزه تخصصی ماست و برای ما اولویت دارد/ شماره تماس اورژانس اجتماعی ۱۲۳ و ۱۴۸۰ است که در تمامی ساعات شبانه روز فعال است/ دو مرکز درمانی وابسته به این سازمان در بهار و سلیمان آباد و دو مرکز مشاوره و سلامت روان در شهرستان بهار دایر است

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟