سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان: به تمامی محصولاتی که از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان به عنوان الگوی کشت تعیین شده باشند کودهای یارانه ای ازته، فسفاته و پتاسه تخصیص داده می شود.

شناسه خبر: 14659

 

به گزارش نشاط شهر، الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت: به تمامی محصولاتی که از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان به عنوان الگوی کشت تعیین شده باشند کودهای یارانه ای ازته، فسفاته و پتاسه تخصیص داده می شود. 

 

وی افزود: از ابتدای سال جاری تا 15 اردیبهشت ماه مقدار 9100 تن انواع کودهای کشاورزی ازته ، فسفاته و پتاسه در استان توزیع شده است که شامل 8150 تن ازته 500 تن پتاسه و 450 تن فسفاته بوده است که از مبادی حمل و پتروشیمی ها و همچنین از محل ذخیره انباری، به مقصد 97 کارگزاران شرکت در تمامی شهرستان های استان ارسال شده است.

 

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت: این کودها بر اساس برش سازمان جهاد کشاورزی و صدور حواله الکترونیکی در اختیار کشاورزان قرار داده می شود. 

 

الیاسی در پایان بیان کرد: تلاش مجموعه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی بر این است که کود مورد نیاز کشاورزان به موقع تأمین و در اختیار کشاورزان قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟