سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

کلمه کلیدی:
ازتاریخ:
لغایت:
سرویس:
کدامنیتی:

۵ سال از جهانی شدن «لالجین» گذشت| زیرسوال رفتن هویت سفال لالجین در نبود بسته‌بندی مناسب (1400/7/3 09:19:59)

در حالی بیش از ۵ سال از جهانی شدن شهر سفال «لالجین» می گذرد که همچنان هویت سفال لالجین در نبود بسته‌بندی مناسب زیر سئوال می‌رود و مشکلی که تصور می شد حل شدنی است تاکنون پابرجا مانده است.

مکاتبات و پیگیری های نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در خصوص مشکلات منطقه با مسئولین عالی رتبه کشوری (1400/7/2 22:30:40)

نماینده بهار و کبودراهنگ در پی مکاتباتی با مسئولین عالی رتبه کشور در حال پیگیری مسائل و مشکلات مردم منطقه است که از آن جمله می توان به راهای روستایی، درخواست قیر و آمبولانس اشاره کرد.
افتخاری دیگر برای دستگاه قضایی همدان:

کسب رتبه برتر رویداد ملی راهکارهای دادرسی عادلانه در مراجع شبه قضایی توسط معاون دادستان همدان (1400/7/2 11:40:16)

سید هادی مصطفوی، معاون دادستان استان همدان با ارائه طرح "آسیب‌شناسی کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ و کمیسیون‌های امور مالیاتی و ارائه راهکار" رتبه برتر نخستین رویداد ملی راهکارهای تحقق دادرسی عادلانه در مراجع شبه قضایی را از آن خود کرد.

شناسایی ۱۴ روستای قرآنی در همدان / ارسال ۳۰۳ اثر به جشنواره «مشق سرخ» (1400/7/1 22:29:46)

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با اشاره به شناسایی ۱۴ روستای قرآنی در استان و برگزاری هنرواره خوشنویسی «مشق سرخ»، گفت: در این جشنواره با موضوعات عاشورایی و بیانات امام حسین(ع) ۳۰۳ اثر از ۲۸ استان کشور دریافت شد.
امروز زنگ شکوفه‌ها در 19 نقطه استان به صدا در می‌‌آید

35 هزار کلاس اولی در مدرسه مجازی (1400/7/1 09:46:05)

بیش از 35 هزار دانش آموز کلاس اولی امروز به 700 کلاس درس در استان می‌روند. کلاس اولی‌ها برای نخستین بار به صورت کاملاً متفاوت جشن شکوفه‌ها را برگزار می‌کنند. بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش آغاز مهر تحصیلی به صورت مجازی از امروز انجام می‌شود و در استان همدان قرار است بیش از 35 هزار دانش‌آموز کلاس اولی باشند. مراسم نمادین جشن شکوفه‌ها قرار است در مناطق 19 گانه استان به صورت غیر حضوری برگزار شود.