سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

انفجار در اثر نشتی گاز در روستای حسین آباد عاشوری با دو مصدوم

انفجار در اثر نشتی گاز در روستای حسین آباد عاشوری با دو مصدوم (1403/3/14 21:34:56)

در این حادثه که در روز دوشنبه 14 خرداد ماه رخ داد در اثر نشتی گاز در منزلی در روستای حسین آباد عاشوری که در نهایت باعث انفجار شد دو مصدوم(یک آقا و یک خانم) برجای گذاشت که مصدوم آقا دچار سوختگی 15 درصد و آسیب در چند ناحیه از بدن و مصدوم خانم سوختگی حدودا 60 درصد داشتند..دو آمبولانس( پایگاه اورژانس صالح آباد و شهری یک بهار) به محل حادثه اعزام شدند. بعد از اقدامات لازم درمانی مصدومین به بیمارستان بعثت انتقال داده شدند.
در راستای تامین و پایدارسازی آب شرب برای پنج روستای گنبدان، چپقلو، میرزا حصاری ،ساری قمیش و جمشید آباد پروژه مجتمع آبرسانی جمشید آباد اجرا خواهد شد
فرهاد بختیاری فر مدیر اداره کل آب و فاضلاب استان همدان:

در راستای تامین و پایدارسازی آب شرب برای پنج روستای گنبدان، چپقلو، میرزا حصاری ،ساری قمیش و جمشید آباد پروژه مجتمع آبرسانی جمشید آباد اجرا خواهد شد (1403/3/12 16:09:04)

صبح امروز پروژه مجتمع آبرسانی جمشیدآباد با حضور امام جمعه لالجین ،توسلی نماینده مردم شریف بهار و کبودرآهنگ، فرماندار شهرستان بهار، بخشدار لالجین‌،مدیر اداره کل آب و فاضلاب استان همدان و دیگر مسئولین استانی و شهرستان با هدف آبرسانی به ۵ روستای دارای تنش آبی در سطح شهرستان بهار بخش لالجین شامل روستاهای گنبدان ،چپقلو، میرزا حصاری، جمشید آباد و ساری قمیش کلنگ زنی شد.
آیین کلنگ زنی پروژه مجتمع آبرسانی جمشید آباد /تخصیص اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومانی به شهرستان های بهار و کبودراهنگ

آیین کلنگ زنی پروژه مجتمع آبرسانی جمشید آباد /تخصیص اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومانی به شهرستان های بهار و کبودراهنگ (1403/3/12 14:54:49)

آئین کلنگ زنی پروژه مجتمع آب‌رسانی جمشید آباد صبح امروز صورت گرفت. این مراسم با حضور نماینده مردم شریف بهار و کبودراهنگ در مجلس، امام جمعه لالجین، فرماندار، مدیر عامل آب و فاضلاب استان، بخشدار لالجین و دیگر مسئولین برگزار شد.
هدف از بازدید های میدانی باز کردن گره از مشکلات مردم روستا است
فرماندار شهرستان بهار:

هدف از بازدید های میدانی باز کردن گره از مشکلات مردم روستا است (1403/3/10 15:07:12)

صبح روز گذشته با حضور فرماندار شهرستان بهار و همراهی بخشدار مرکزی و سایر رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان، مشکلات و خواسته های مردم روستای اختاچی از توابع بخش مرکزی بهار مورد بررسی قرار گرفت.
گنده جین پای کار ترین روستا در کمک های مردمی و خیری / راه شهدای خدمت با خدمت گذاری صادقانه تحقق خواهد یافت
در بازدید میدانی از روستای گنده جین مطرح شد:

گنده جین پای کار ترین روستا در کمک های مردمی و خیری / راه شهدای خدمت با خدمت گذاری صادقانه تحقق خواهد یافت (1403/3/10 09:36:20)

صبح روز گذشته با حضور فرماندار شهرستان بهار و همراهی بخشدار مرکزي و سایر رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان، مشکلات و خواسته های مردم روستای گنده جین از توابع بخش مرکزی بهار مورد بررسی قرار گرفت.
در تلاش برای رفع مشکلات موجود در روستاها و تحقق یافتن خواسته های مردم هستیم
فرماندار شهرستان بهار در بازدید میدانی از روستا های بخش لالجین:

در تلاش برای رفع مشکلات موجود در روستاها و تحقق یافتن خواسته های مردم هستیم (1403/3/8 16:06:34)

فرماندار بهار در حاشیه بازدید از روستاهای کوشک آباد، ریکان علیا و ریکان سفلی از توابع بخش لالجین با بیان اینکه "در تلاش برای رفع مشکلات موجود در روستاها و تحقق یافتن خواسته های مردم هستیم" گفت: مشکلات روستاها و خواسته های موجود بر اساس ضرورت ها در حال پیگیری است و با نتیجه مطلوبی همراه خواهد بود.
لکه گیری جاده ارتباطی حسام آباد به بهار با پر کردن خاک در حفره های ایجاد شده
پیگیری پیام مردمی؛

لکه گیری جاده ارتباطی حسام آباد به بهار با پر کردن خاک در حفره های ایجاد شده (1403/3/2 10:34:09)

یکی از مشکلات چندین و چند ساله حسام آباد جاده مواصلاتی آن به شهر بهار است که حدود ۵ کیلومتر می باشد، بخشی از این جاده طی سالهای قبل روکش آسفالت انجام شده و قسمتی از آن جاده از وضعیت بسیار اسفناکی برخوردار بوده به طوریکه آسفالت آن طی چندین سال گذشته خورده شده، دچار حفره های عمیق گشته و موزاییکی شده است به طوریکه با هر بار بارندگی و ابن حفره ها بیشتر شده و لکه گیری مقطعی هم دیگر جوابگوی آن نیست.
اسامی شهدای حادثه سقوط بالگرد
انا لله و انا الیه راجعون

اسامی شهدای حادثه سقوط بالگرد (1403/2/31 10:26:42)

١- آیت الله سید ابراهیم رئیسی ٢- آیت الله سید محمد علی آل‌هاشم ٣- دکتر حسین امیرعبداللهیان ۴- دکتر مالک رحمتی ۵- سردار سید مهدی موسوی ۶- یک نیروی سپاه انصارالمهدی(هویت نامشخص) ٧- خلبان (هویت نامشخص) ٨- کمک خلبان هویت نامشخص) ٩- کروچیف (هویت نامشخص)
زمین چمن مصنوعی دبستان کمیل روستای بهادربیگ کلنگ زنی شد

زمین چمن مصنوعی دبستان کمیل روستای بهادربیگ کلنگ زنی شد (1403/2/26 20:11:20)

پنجمین زمین چمن درون مدرسه شهرستان بهار صبح امروز، همزمان با دهه کرامت با حضور فرماندار شهرستان بهار ،معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری ، بخشدار صالح آباد ،رئیس اداره آموزش و پرورش بهار ،خیرین و دیگر مسئولین با هدف افزایش نشاط و سلامت بدنی دانش آموزان کلنگ زنی شد.
روستا های محروم از اولویت ویژه ای برخوردارند/ روستای رسول آباد علیا تحت پوشش آبفا قرار خواهد گرفت
فرماندار بهار در بازدید از روستای رسول آباد علیا:

روستا های محروم از اولویت ویژه ای برخوردارند/ روستای رسول آباد علیا تحت پوشش آبفا قرار خواهد گرفت (1403/2/25 11:20:38)

روز گذشته پس از بازدید فرماندار شهرستان بهار از روستای دهنو، دکتر فیض اللهی با همراهی بخشدار مرکزي و سایر مسؤلین ادارات با حضور در روستای رسول آباد علیا بخش مرکزی از نزدیک جهت تسریع و بررسی مشکلات و دغدغه مردم این روستا حضور یافت و با اهالی به گفتگو پرداخت.
در مسیر توسعه و توانمندسازی روستاهای شهرستان حرکت می‌کنیم
فرماندار بهار در حاشیه بازدید از روستای دهنو بخش مرکزی:

در مسیر توسعه و توانمندسازی روستاهای شهرستان حرکت می‌کنیم (1403/2/24 23:34:30)

دکتر فیض الهی فرماندار شهرستان بهار همراه با مهندس حسینی بخشدار مرکزي و سایر مسؤلین شهرستان با حضور میدانی جهت استماع مشکلات روستای دهنو در جمع مردم شریف این روستا حاضر شده و از نزدیک به پای مشکلات و خواسته های آنها نشستند.
حضور میدانی و جهادی در راستای محرومیت زدایی از روستاها/ مشکل آنتن دهی روستای همه کسی، با بهبود تجهیزات ارتباطی در سریع ترین زمان ممکن برطرف خواهد شد

حضور میدانی و جهادی در راستای محرومیت زدایی از روستاها/ مشکل آنتن دهی روستای همه کسی، با بهبود تجهیزات ارتباطی در سریع ترین زمان ممکن برطرف خواهد شد (1403/2/24 09:33:07)

فرماندار شهرستان بهار در ادامه حضور خود در روستاهای شهرستان ،روز گذشته در روستای همه کسی حضور یافت و به همراه بخشدار صالح آباد و جمعی از مسئولین شهرستان ضمن بازدید میدانی و دیدار با اهالی ،اعضای شورای اسلامی و دهیار از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستا قرار گرفتند.
عزم جدی دولت برای خدمت‌رسانی و حل مشکلات روستاییان/ روستای حسن قشلاق با ده و نیم کیلومتر شبکه توزیع آب در وضعیت مطلوب قرار گرفته است
فرماندار شهرستان بهار:

عزم جدی دولت برای خدمت‌رسانی و حل مشکلات روستاییان/ روستای حسن قشلاق با ده و نیم کیلومتر شبکه توزیع آب در وضعیت مطلوب قرار گرفته است (1403/2/23 23:10:01)

فرماندار شهرستان بهار امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه به منظور بررسی و رفع معضلات روستای حسن قشلاق در روستا حضور یافت و همراه با بخشدار صالح آباد و برخی از روسای دستگاه‌های اجرایی در خصوص مشکلات روستا با نمایندگان مردم این بخش در شوراها به گفتگو پرداخت.
روستا