سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

قرارداد آبرسانی به ۲۸ روستای بهار منعقد شد

قرارداد آبرسانی به ۲۸ روستای بهار منعقد شد (1401/12/20 01:49:51)

روح الله نباتی در جلسه بررسی اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاهای شهرستان بهار که با حضور مدیر عامل آبفا استان همدان، مدیرفنی و اجرایی بسیج سازندگی استان همدان برگزار شد؛ عنوان کرد: طی چند ماه گذشته در چهار جهت، آبرسانی به شهرها برای قطع نشدن آب، آبرسانی به بیش از ۳۰ روستای خشک شهرستان با تانکر، تأمین آب مواکب اربعین و کمک به آبرسانی به همدان در پیش گرفته شد.
اختصاص قــیر رایگان و ایزوگام ۹۴۸۰ متر مربع و آسفالت ۸۰۲۶ متر مربع با اعتبار ۲میلیارد تومان
فرماندار شهرستان بهار خبر داد:

اختصاص قــیر رایگان و ایزوگام ۹۴۸۰ متر مربع و آسفالت ۸۰۲۶ متر مربع با اعتبار ۲میلیارد تومان (1401/12/9 12:59:01)

صــبــح امــروز شــورای آمــوزش و پــرورش بــا مــوضــوع فــضــای آمــوزشــی در ســالــن اجـتــمــاعــات فــرمــانــداری بــا حــضــور فــرمــانــدار شــهرســتــان بــهار، مــدیرڪــل نــوســازی و مــعــاون سواد آموزی اداره کل آمــوزش و پرورش اســتــان و مدیر آمــوزش و پــرورش بهار بــرگــزار شــد.
خرید دستگاه ایستگاه پایش کیفیت هوا در شهرستان بهار
در سفر معاون رئیس جمهور به بهار مصوب شد:

خرید دستگاه ایستگاه پایش کیفیت هوا در شهرستان بهار (1401/12/5 17:40:01)

در سفر یک روزه دکتر سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به شهرستان بهار مصوب شد بودجه ای از محل جریمه های پرداختی کارخانه های آلاینده، جهت خرید دستگاه ایستگاه پایش کیفیت هوا در شهرستان بهار اختصاص یابد.
نبود پزشک و درمانگاه و سالن ورزشی سرپوشیده از مهم ترین و بزرگترین مشکلات روستای رسول آباد سفلی می‌باشد
دهیار روستای رسول آباد سفلی بخش مرکزی شهرستان بهار:

نبود پزشک و درمانگاه و سالن ورزشی سرپوشیده از مهم ترین و بزرگترین مشکلات روستای رسول آباد سفلی می‌باشد (1401/12/4 09:39:44)

فردین یادگاری لیسانس حسابداری، دهیار روستای رسول آباد سفلی که از اوایل سال ۱۴۰۱ دهیاری این روستا را بر عهده گرفته است و از اقدامات صورت گرفته و مشکلات موجود در روستا با خبرنگار نشاط بهار صحبت می‌کند.
آسفالت ریزی، آب رسانی، حل مشکلات در حوزه های ورزشی و سلامت و افتتاح پروژه های عمرانی از مهم ترین اقدامات بخشداری در روستاها بوده است
بخشدار بخش مرکزی:

آسفالت ریزی، آب رسانی، حل مشکلات در حوزه های ورزشی و سلامت و افتتاح پروژه های عمرانی از مهم ترین اقدامات بخشداری در روستاها بوده است (1401/11/20 17:46:54)

نشست خبری بخشدار مرکزی بهار با حضور دهیاران و اصحاب رسانه در ایام الله دهه فجر در سالن جلسات فرمانداری شهرستان بهار برگزار شد.
نشست رئیس و اعضای شورای شهرستان بهار با رئیس اداره آبفا و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بهار
جهت بررسی برخی مشکلات شهری انجام شد؛

نشست رئیس و اعضای شورای شهرستان بهار با رئیس اداره آبفا و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بهار (1401/11/15 01:43:58)

در نشست رئیس و اعضای شورای شهرستان بهار با رئیس اداره آبفا و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بهار برخی مشکلات شهری در زمینه آب و فاضلاب، کشاورزی، اراضی و مطالبات مردمی مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
افتتاح ٩١ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۱۵۴ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان/ کلنگ زنی ۱۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان
فرماندار شهرستان بهار در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد:

افتتاح ٩١ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۱۵۴ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان/ کلنگ زنی ۱۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان (1401/11/15 01:34:31)

روح‌اله نباتی فرماندار شهرستان بهار در جمع خبرنگاران، افزود: این تعداد پروژه با اعتباری افزون بر ۱۵۴ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان در سطح شهرستان در دهه فجر افتتاح خواهد شد.
کسب رتبه نخست پوشش بیمه روستایی، کشاورزان و عشایری شهرستان بهار در استان همدان
فرماندار شهرستان بهار :

کسب رتبه نخست پوشش بیمه روستایی، کشاورزان و عشایری شهرستان بهار در استان همدان (1401/11/6 19:36:22)

اولین جلسه ستاد توسعه صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر شهرستان به ریاست روح اله نباتی فرماندار شهرستان بهار و با حضور مهدی سماواتی مدیرصندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان و سایر مدیران شهرستانی برگزار شد.
امروز باید تلاش کنیم خط تفرقه و نفاق را کنار بگذاریم
استاندار همدان در مراسم گرامیداشت بیست و دومین یادواره شهدای گرانقدر حسام اباد:

امروز باید تلاش کنیم خط تفرقه و نفاق را کنار بگذاریم (1401/10/16 19:47:38)

دکتر قاسمی فرزاد در یادواره شهدای روستای حسام آباد بخش لالجین گفت: اگر بخواهیم کشور و ملت و رهبری معظم، نام شیعه و ایران اسلامی حفظ شود باید تلاش کنیم خط تفرقه و نفاق را کنار بگذاریم و خرده گیری ها و ایراد های بی اساسی که از یکدیگر میگیریم را تمام کنیم
کشت محصولات کم آب بر را جدی بگیریم
علی کاشی، کارشناس امور اقتصادی:

کشت محصولات کم آب بر را جدی بگیریم (1401/9/27 11:00:32)

اقتصاد روستایی، اقتصادی که نقش کلیدی در حل بسیاری از مشکلات متعدد روستایی دارد و متاسفانه آن طور که جایز است این بخش آگاه سازی نشده و بسیاری از افراد به اهمیت این بخش آن طور که شایسته است پی نبرده اند.
آسفالت ریزی بی سابقه در حسام آباد دل مردم را شاد کرد
روبان قرمز آسفالت ۱۵۰۰ تنی حسام آباد قیچی شد:

آسفالت ریزی بی سابقه در حسام آباد دل مردم را شاد کرد (1401/9/23 17:14:47)

مراسم افتتاحیه آسفالت ریزی معابر روستای حسام آباد با حضور فرماندار شهرستان و بخشدار لالجین و رؤسای برخی ادارات همراه با برپایی میز خدمت دیدار چهره به چهره برخی مسئولین ادارات شهرستان، با مردم شریف روستای حسام آباد برگزار شد.
روستا