سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

عدم رضایت دادستانی از اقدامات شورای هماهنگی استان

عدم رضایت دادستانی از اقدامات شورای هماهنگی استان (1400/6/31 09:02:29)

در مورد سامان دادن معتادان متجاهر از اقدامات شورای هماهنگی استان راضی نیستیم بلکه باید طوری باشد که در سطح شهر معتاد متجاهر نداشته باشیم و برای این موضوع باید برنامه ریزی شود و جا و مکان مناسب برای آنها در نظر گرفته شود.
چرا طرفداران «واکسیناسیون دانش آموزی» عقب نشستند؟

چرا طرفداران «واکسیناسیون دانش آموزی» عقب نشستند؟ (1400/6/31 08:51:01)

گفتگوی یکی از مسئولان آموزش و پرورش در رابطه با لزوم اخذ رضایت والدین برای واکسینه کردن دانش آموزان بازتاب منفی گسترده ای داشت که موجب شد خانواده هایی که پیش از این واکسیناسیون فرزندان خود را جهت آموزش حضوری مطالبه می‌کردند؛ نسبت به انجام این امر مشکوک و مردد شوند؛ این درحالیست که واکسیناسیون دانش آموزی در کشورهای دیگر نتایج خوبی به همراه داشته است.
توزیع عادلانه اعتبارات در شهرستانها، سرلوحه استاندار بعدی باشد
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ:

توزیع عادلانه اعتبارات در شهرستانها، سرلوحه استاندار بعدی باشد (1400/6/29 10:33:30)

حسین توسلی با تاکید بر اینکه در گذشته اعتبارات استانی به صورت متعادل و متوازن در همه شهرستانها توزیع نشده گفت: استاندار آینده باید نگاه ویژه ای بر توزیع متوازن اعتبارات در استان به خصوص در شهرستانهای بهار و کبودراهنگ داشته باشد.
مدیرعامل همراه اول: استفاده از «شاد» امسال هم برای همراه اولی‌ها رایگان است

مدیرعامل همراه اول: استفاده از «شاد» امسال هم برای همراه اولی‌ها رایگان است (1400/6/28 22:06:02)

مهدی اخوان بهابادی اعلام کرد که استفاده از شاد در سال‌تحصیلی جدید نیز رایگان است و والدین می‌توانند بدون هیچگونه دغدغه نسبت به فعالیت‌های فرزندان خود در این پلتفرم آموزشی، ابزار ارتباطی را در اختیار آنان قرار دهند.
سیاسی