سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

بیانیه روح اله نباتی، فرماندار سابق شهرستان بهار  در پی مراسم تودیع و معارفه و ارائه گزارشی مکتوب از عملکرد ۱۵ ماهه در فرمانداری

بیانیه روح اله نباتی، فرماندار سابق شهرستان بهار در پی مراسم تودیع و معارفه و ارائه گزارشی مکتوب از عملکرد ۱۵ ماهه در فرمانداری (1402/1/6 20:29:02)

پس از اتفاقات و ناملایمات اخیر و برای حفظ آرامش مردم در برنامه‌های پایان سال و چهارشنبه‌سوری و تلخ نشدن کام در ایام عید مردم سکوت کردم ولی با توجه به مراسم تودیع و معارفه امروز نکاتی را برای روشن شدن موضوعات به عرض میرسانم.
معاون امور عمرانی استاندار همدان در خصوص خبر منتشر شده از سوی روابط‌‌ عمومی فرمانداری شهرستان بهار توضیحات تکمیلی ارائه کرد
توضیحات تکمیلی یک خبر

معاون امور عمرانی استاندار همدان در خصوص خبر منتشر شده از سوی روابط‌‌ عمومی فرمانداری شهرستان بهار توضیحات تکمیلی ارائه کرد (1402/1/6 20:00:49)

در پی انتشار خبری مبنی بر اصلاح مرز تقسیماتی شهرستانهای بهار و همدان، فرزاد تیموری معاون امورعمرانی استاندار همدان توضیحاتی را به منظور تنویر افکار عمومی و استحضار مردم شریف این شهرها، اعلام کرد.
حجت‌الاسلام کرمی مدیر بومی و جهادی به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار انتخاب شد

حجت‌الاسلام کرمی مدیر بومی و جهادی به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار انتخاب شد (1402/1/5 18:43:43)

ظهر امروز مراسم تودیع حجت‌الاسلام جمشیدی رئیس اسبق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و معارفه حجت‌الاسلام کرمی به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار باحضور مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان، امام جمعه بهار، بخشداران و فعالین اجتماعی و سایر مسئولین استانی و شهرستانی در محل دفتر امام جمعه بهار برگزار شد.
یک شبه مرزها بسته می شود، ضررش را کشاورز باید بدهد
گفتگویی با یکی از اعضای تعاونی سیب زمینی کاران بهار:

یک شبه مرزها بسته می شود، ضررش را کشاورز باید بدهد (1402/1/4 06:07:25)

اواسط بهمن ماه امسال اختلال در صادرات سیب‌زمینی با برخی تصمیمات خلق‌الساعه و ایجاد مشکلات جدی برای تولیدکنندگان این محصول در دستور کار کارگروه شورای گفت‌وگو قرار گرفت.
همشهریان، مسافرین و میهمانان نوروزی از المان های نوری در سطح شهر بهار استقبال کردند

همشهریان، مسافرین و میهمانان نوروزی از المان های نوری در سطح شهر بهار استقبال کردند (1402/1/4 06:01:49)

طراحی و اجرای تونل نوری به طول ۱۰۰ متر هدیه نوروزی شهرداری به شهروندان بهاری است. تونل نوری در مسیر بلوار آیت الله بهاری قرار دارد که مورد استقبال میهمانان و همشهریان قرار گرفته است.
جوانان شهرمان را بیشتر دریابید، جوانان نیازمند توجهند
گزارشی از فعالین اجتماعی شهر بهار به بهانه روز جوان:

جوانان شهرمان را بیشتر دریابید، جوانان نیازمند توجهند (1402/1/3 01:43:48)

عدم برگزاری برنامه های مفید و منسجم در روز جوان و کم رنگ شدن توجه به مقام جوان در روز پاسداشت آن ما را بر آن داشت تا با چند تن از فعالین اجتماعی و فرهنگی گفتگو کنیم.
تجلیل از جوانان نمونه لالجینی در جشن روز جوان
به همت موسسه مردم نهاد فناوران جوان سیمینه صورت گرفت:

تجلیل از جوانان نمونه لالجینی در جشن روز جوان (1402/1/2 12:37:29)

در زندگی اجتماعی امروز نقش روابط انسانی غیر قابل انکار است. بی‌شک در جوامع کنونی افراد از هم جدا نیستند و اعمال و رفتار هر فرد از جامعه بر روی کل اجتماع تاثیر می‌گذارد.
اطلاعیه نوروزی سازمان امور اراضی کشور منتشر شد/ سامانه ۱۳۱ آماده دریافت گزارش‌های مردمی برای حفاظت اراضی کشاورزی

اطلاعیه نوروزی سازمان امور اراضی کشور منتشر شد/ سامانه ۱۳۱ آماده دریافت گزارش‌های مردمی برای حفاظت اراضی کشاورزی (1401/12/29 19:39:00)

سازمان امور اراضی کشور همزمان با فرارسیدن تعطیلات نوروزی و شدت گرفتن تبلیغات کاذب و فعالیت‌های سودجویانه در زمینه خرید زمین و ویلاسازی و ساخت و سازهای غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی با انتشار اطلاعیه‌ای اقدام به آگاه‌سازی عمومی در خصوص قوانین و مقررات حوزه اراضی و جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی کرده است.
نباتی فرماندار بهار ماند
سخن مدیر مسئول

نباتی فرماندار بهار ماند (1401/12/29 12:48:46)

مدتی بود که گمانه زنی ها در خصوص تغییر فرماندار در مجامع مختلف مطرح بود و دلیل این جابه جایی، متوجه نماینده بهار و کبودراهنگ بود، به طوریکه اوایل اسفند ماه تعدادی از معتمدین و ریش سفیدان با تجمع در مقابل دفتر نماینده خواستار ادامه کار نباتی در این سمت و عدم دخالت نماینده در عزل فرماندار شدند.
سرانه عضویت در کتابخانه های شهرستان بهار بالاتر از میانگین استانی
فرماندار شهرستان بهار جلسه انجمن کتابخانه های عمومی خبر داد:

سرانه عضویت در کتابخانه های شهرستان بهار بالاتر از میانگین استانی (1401/12/28 21:14:16)

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهار به ریاست فرماندار شهرستان بهار و با حضور بخشدار صالح آباد،رئیس اداره کتابخانه های عمومی، رییس آموزش و پرورش، رییس شورای شهر بهار، شهردار و اعضای شورای شهر صالح آباد و اهالی فرهنگ و قلم این شهر در کتابخانه عمومی فجر صالح آباد برگزار شد.
در طی هفته گذشته ۳۰۰ فقره بازرسی از بازار شب عید انجام شده است
معاون فرماندار بهار:

در طی هفته گذشته ۳۰۰ فقره بازرسی از بازار شب عید انجام شده است (1401/12/27 23:21:52)

معاون فرماندار شهرستان بهار در آخرین جلسه کمیته بازرسی تنظیم بازار شهرستان اظهار داشت: باتوجه به تدابیر صورت گرفته بین دستگاه های متولی و کمیته بازرسی تنظیم بازار تمام وقت از اصناف بازرسی داشتیم، نتیجه این است که بازار از ثبات نسبی برخوردار است و هیچ گونه کمبودی در هیچ کالایی نداریم.
سیاسی