سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

پنجمین زمین چمن درون مدرسه شهرستان بهار صبح امروز، همزمان با دهه کرامت با حضور فرماندار شهرستان بهار ،معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری ، بخشدار صالح آباد ،رئیس اداره آموزش و پرورش بهار ،خیرین و دیگر مسئولین با هدف افزایش نشاط و سلامت بدنی دانش آموزان کلنگ زنی شد.

شناسه خبر: 14708

 

به گزارش نشاط شهر، در این مراسم حسین فیض اللهی رئیس اداره آموزش و پرورش بهار ضمن گرامیداشت دهه کرامت گفت: اجرای زمین چمن مصنوعی درون مدرسه‌ای یکی از اهداف صنعت تحول بنیادین آموزش و پرورش است که در این راستا طرح شهید سلیمانی در سطح شهرستان  با هدف افزایش نشاط و سلامت بدنی دانش آموزان از سال گذشته شروع شده و در محوطه آموزشگاه‌هایی که فضای مناسب وجود دارد اجرا میشود.

 

وی زمین چمن مصنوعی را هدیه‌ای به دانش آموزان دانست و گفت: این ویژگی به بهبود کیفیت زندگی تحصیلی و رشد سلامت دانش‌آموزان کمک می‌کند.

 

در ادامه دکتر مجتبی فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار گفت : این پروژه در زمینی  به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع از اعتبارات آموزش و پرورش استان و با همکاری خیر گرامی جناب آقای سید حمزه حسینی احداث خواهد شد.

 

وی از اجرای پروژه‌های بیشتری در حوزه آموزش و پرورش خبر داد و گفت : امسال علاوه بر طرح شهید سلیمانی، تکمیل پروژه‌های نیمه کاره از جمله پروژه‌های سیمین وهنان و قشلاق را خواهیم داشت و امیدواریم به همت مسئولین شاهد رونق هرچه بیشتر پروژه‌ها باشیم.

 

 

در پایان با اهدای لوح تقدیر از کمک‌های خیر گرانقدر آقای حسینی تقدیر و تشکر شد.

 

 

 

هانیه عبدی

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار# روستا#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟