سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان: بارش پراکنده برف از اواخر روز شنبه ۵ اسفند ماه در سطح استان همدان آغاز شده است و همچنان نیز ادامه دارد و از شب گذشته نیز کولاک شدید همراه با کاهش محسوس دما تا منفی ۱۰ درجه زیرصفر و کاهش دیده پدیده غالب در سطح محورهای استان می باشد.

شناسه خبر: 14288


به گزارش نشاط شهر، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان عنوان کرد:

 

بارش پراکنده برف از اواخر روز شنبه ۵ اسفند ماه در سطح استان همدان آغاز شده است و همچنان نیز ادامه دارد و از شب گذشته نیز کولاک شدید همراه با کاهش محسوس دما تا منفی ۱۰ درجه زیرصفر و کاهش دیده  پدیده غالب در سطح محورهای استان می باشد.

از همه همشهریان و هموطنان گرامی خواهشمندیم از سفرهای غیرضروی اجتناب کنند و در صورت ضرورت سفر حتما خودرو خود را به تجهیزات زمستانی علی الخصوص زنجیرچرخ مجهز کنند و از سالم بودن خودرو و پربودن باک خودرو خود مطمئن باشند.

با تلاش های جهادی و نمکپاشی بموقع توسط عوامل راهداری هیچ یک از محورهای همدان مسدود نیست و طی ۴۸ ساعت گذشته افزون بر ۱۱ هزار کیلومتر باند برفروبی و نمکپاشی، امداد رسانی به ۸۷ نفر مسافر گرفتار در کولاک،اسکان موقت ۳۵ نفر مسافر  در راهدارخانه های سطح استان توسط راهداران استان همدان انجام شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار# کولاک# برف#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی