سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

همایش پیاده روی خانوادگی با شعار دختر قوی، مادر، قوی و ایران قوی به مناسبت گرامیداشت روز «دختر» و دهه کرامت با اهدای جوایز نفیس به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار برگزار شد.

شناسه خبر: 14724

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار، همایش پیاده روی خانوادگی با شعار دختر قوی، مادر، قوی و ایران قوی به مناسبت گرامیداشت روز «دختر» و دهه کرامت با اهدای جوایز نفیس به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار برگزار شد.

 

 هیئت ورزش های همگانی شهرستان بهار ،دهیاری و شورای روستای پرلوک با حضور مسولین  شهرستان و بخش و استقبال پرشور خانوادهای روستای پرلوک برگزار شد .

 

در این مراسم مسیر پیاده روی بیش  از 4 کیلومتری توسط شرکت کنندگان پیمایش گردید.

 

 در این همایش برنامه های متنوع از قبیل اجرای موسقی سنتی و نمایش طنز . وملودی خوانی اجرا گردید . در پایان به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی از قبیل دو دستگاه دوچرخه ،کارت هدیه ،لوازم خانگی، سکه پارسیان و وسایل و البسه ورزشی به بیش از 50 نفر اهدا گردید.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار# ورزشی#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

کنایه جلیلی به ظریف: تبریک می‌گویم پیروزی تیم والیبال در مقابل امریکا را، البته اگر باز نگویند خود امریکا خواسته ببازد/ زاکانی: اقای پزشکیان شما پدر مردم را دراوردی/ اقای پورمحمدی با شما در بحث کرسنت کار داریم/ پورمحمدی: جلیلی گفت FATF را قبول داریم اگر تو اجرا کنی، آقایان [دولت روحانی]را قبول نداریم/ پزشکیان: در دولت شهید رئیسی وزیر کشاورزی را چرا گرفتند؛ چای دبش چرا شروع شد؟

ورزشی