سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

صبح امروز شکوهیان، دادستان بهار به صورت سر زده از کشتارگاه صنعتی طیوران بازدید کرد.

شناسه خبر: 14945

 

به گزارش نشاط شهر، در این بازدید دادستان بهار با همراهی امام جمعه شهرستان و ریاست اداره دامپزشکی، در راستای بررسی مواردی که باعث افزایش کیفیت مرغ می‌گردد؛ تذکرات لازم به مدیران شرکت داده شد.

 

همچنین مواردی که نیاز به اصلاح یا به روز رسانی دستگاه ها و تعمیرات محل دارد توسط دادستان بهار به مدیر شرکت متذکر و ابلاغ گردید و مهلت یک ماهه جهت برطرف کردن آنها تعیین شد.

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟

نامه پزشکیان به مخبر: در همه وزارتخانه‌ها و معاونت‌ها، از عقد و عملیات، عزل و نصب و استخدام نیروی جدید جلوگیری شود/ در موارد اجتناب ناپذیر، انجام این امور تنها با کسب مجوز از جنابعالی بلامانع است/ مصوبات هیئت وزیران که دارای بار و آثار مالی است و ابلاغ نشده، با هماهنگی اینجانب ابلاغ شود