سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

با تبیین پروژه های گردشگری، مدت زمان اقامت گردشگران را در این شهر بالا ببریم
مهندس مهدی مجیدی:

با تبیین پروژه های گردشگری، مدت زمان اقامت گردشگران را در این شهر بالا ببریم (1400/7/12 22:02:51)

از ایده های دغدغه مندان استقبال خواهیم کرد و از مشاوره های شهروندان با هر فکر و سلیقه بهره خواهیم گرفت./ چندی پیش آئین تکریم و معارفه شهردار بهار در فرهنگسرای آیت ا‌.. بهاری برگزار شد و از محمدرضا یاری شهردارسابق تقدیر و مهدی مجیدی بعنوان شهردار منتخب ششمین دوره شورای شهربهار انتخاب شد.
صنایع‌دستی لالجین از مالیات معاف می‌شوند
در صورت ثبت اظهار‌نامه

صنایع‌دستی لالجین از مالیات معاف می‌شوند (1400/7/11 17:08:19)

لالجین پایتخت سفال و سرامیک ایران و شهر پرآوازه جهانی سفال در 10 کیلومتری استان همدان است. شهری که مردمانش از قدیم‌‌الایام خاک را کیمیا می‌کنند و با اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم چندین هزار نفر علاوه بر لالجین، شهرها و روستاهای اطراف و کشور همدان نقش مهمی را در اقتصاد استان ایفا می‌کند.
کتاب های حوزه دفاع مقدس نیازمند حمایت های مالی و معنوی است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار:

کتاب های حوزه دفاع مقدس نیازمند حمایت های مالی و معنوی است (1400/7/8 22:46:40)

حبیب شهنوازیان در ارائه گزارشی از عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته دفاع مقدس، حمایت های مالی و معنوی از انتشارات و کتب حوزه دفاع مقدس را امری لازم دانست.
برگزاری نشست کتابخوان تخصصی" بانوان راوی حماسه"

برگزاری نشست کتابخوان تخصصی" بانوان راوی حماسه" (1400/7/6 22:59:35)

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با مشارکت گروه کارشناسی امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان بهار بصورت حضوری با رعایت پروتکل ها و همزمان بصورت مجازی در محل کتابخانه عمومی آیت الله بهاری(ره) با حضور رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان, نماینده فرماندار در امور بانوان و خانواده, عضو شورای اسلامی شهر بهار, کارشناسان دستگاه های اجرایی, نویسندگان , علاقمندان و کتابخوانان برگزار گردید.
فرهنگ و هنر