سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

اهمیت "رویدادسازی"‌ و جذب گردشگر در روستا

اهمیت "رویدادسازی"‌ و جذب گردشگر در روستا (1403/1/30 09:21:15)

گردشگری روستایی، نیازهای اولیه‌ای دارد که از آن‌ها به عنوان زیرساخت یاد می‌شود. این زیرساخت‌ها می‌توانند زیرساخت‌های گردشگری و یا زیرساخت‌های عمومی مورد نیاز در زمینه گردشگری در یک روستا باشند. از جمله این زیرساخت‌ها می‌توان به بالا بردن سطح بهداشت روستاها، بالا بردن سطح امنیت منطقه روستایی و وجود راه‌های ارتباطی مناسب را نام برد که در واقع خاصیت دوگانه داشته و برای افراد ساکن در روستاها و گردشگران مورد نیاز هستند.
داستان دهقان فداکار تکرار شد!/ بانوی مرندی وقتی متوجه ریزش پل شد، با فداکاری از بروز حادثه برای خودروهای عبوری جلوگیری کرد

داستان دهقان فداکار تکرار شد!/ بانوی مرندی وقتی متوجه ریزش پل شد، با فداکاری از بروز حادثه برای خودروهای عبوری جلوگیری کرد (1403/1/26 11:40:18)

خانم «اعظم ولیپور» از اهالی روستای دیزج قربان، وقتی برای سرکشی به باغش رفته بود، صدای مهیبی شنید. پلی که روی جاده‌ای در حوالی باغ آن‌ها وجود داشت، ریزش کرده بود و چند خودرو بی‌خبر از اوضاع پل، با سرعت زیاد در این جاده در حرکت بودند.
اولین جشنواره بهترین ها از دور ریختنی ها در حسام آباد
برای سومین سال پیاپی رکورد جشنواره های اولین به نام حسام آباد ثبت شد

اولین جشنواره بهترین ها از دور ریختنی ها در حسام آباد (1403/1/26 10:09:14)

اولین جشنواره خانوادگی، دانش آموزی "بهترین ها از دورریختنی ها" با هدف استفاده بهينه از پسماندها با استفاده از زبان هنر در حسام آباد برگزار شد. این روستا برای سومین سال پیاپی میزبان جشنواره اولین ها می باشد، بهار سال گذشته جشنواره سازه های گلی و بهار ۱۴۰۱ جشنواره کوره سیب زمینی برای اولین بار در این روستا برگزار شد.
نوزدهمین یادواره سرداران و شهدای روستای دستجرد با حضور مسئولین شب گذشته در حسینیه این روستا برگزار شد

نوزدهمین یادواره سرداران و شهدای روستای دستجرد با حضور مسئولین شب گذشته در حسینیه این روستا برگزار شد (1402/12/21 23:02:50)

مراسم یادواره شهدا روستای دستجرد از توابع بخش لالجین با حضور ائمه جمعه بهار و لالجین، فرماندار شهرستان بهار، بخشدار ،رئیس بنياد شهید شهرستان، جانشين فرمانده سپاه شهرستان،جمعی از مسئولین، خانواده های معظم شهدا،ایثارگران و اهالی روستای دستجرد و با سخنرانی حجت‌الاسلام مصباح امام جمعه شهرستان بهار در حسینیه قمر بنی هاشم (ع) این روستا برگزار شد.
بهره برداری از مخزن زمینی ذخیره ۱۰۰۰ مترمکعبی آب شرب روستا بهادربیگ

بهره برداری از مخزن زمینی ذخیره ۱۰۰۰ مترمکعبی آب شرب روستا بهادربیگ (1402/12/16 22:22:16)

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان بهار، در راستای تامین آب شرب روستای مالک اشتر، امور آب و فاضلاب شهرستان بهار نسبت به احداث یک باب مخزن زمینی، اجرای خط انتقال و حفر و تجهیز یک حلقه چاه با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال اقدام نمود.
روستا