سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

بازدید از دو پروژه آب بند در روستای حسین آباد عاشوری و فسیجان

بازدید از دو پروژه آب بند در روستای حسین آباد عاشوری و فسیجان (1403/4/21 12:32:25)

دکتر مجتبی فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار به همراه مهندس محمدی مدیر منابع طبیعی شهرستان از پروژه درحال احداث و عملیات اجرایی بند سنگی_ملاتی روستای حسین آباد عاشوری و فسیجان بخش مرکزی این شهرستان با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان بازدید کرد.
ساماندهی مسیر کوزه گران به دانشگاه آزاد اسلامی بهار و همچنین ادامه مسیر به سمت همدان_کرمانشاه و همدان_سنندج
با پیگیری فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار صورت گرفت:

ساماندهی مسیر کوزه گران به دانشگاه آزاد اسلامی بهار و همچنین ادامه مسیر به سمت همدان_کرمانشاه و همدان_سنندج (1403/3/31 13:00:28)

ساماندهی مسیر کوزه گران به دانشگاه آزاد اسلامی بهار بالغ بر ۱۲ سال است که از سوی دانشگاه مورد پیگیری می باشد و سرانجام با جلسات هماهنگی و پیگیری های مکرر فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار با اعتباری بالغ بر دو نیم میلیارد تومان جهت ارائه و خدمات و تسهیل عبور و مرور و مناسب سازی مسیر عبوری بالغ بر ۴۰۰ دانشجو، ۷۰ استاد و سایر پرسنل و دیگر مخاطبین دانشگاه توسط راهداری و حمل و نقل جاده ای شروع بکار شده است.
آغاز به کار پروژه زیرگذر سیمین
با پیگیری فیض اللهی فرماندار و توسلی نماینده مردم صورت گرفت:

آغاز به کار پروژه زیرگذر سیمین (1403/3/31 12:58:39)

با پیگیری های فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار و توسلی نماینده مردم شريف شهرستان های بهار و کبودراهنگ در راستای خدمات رسانی به روستاییان آیین کلنگ زنی زیرگذر مذکور به مناسبت ایام الله دهه فجر جهت تسهیل عبور و مرور بیش از هفت روستا با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان، بلافاصله ۶۰ نیم باکس تکمیل و در حال حاضر در مرحله عملیات خاکی می باشد.
انفجار در اثر نشتی گاز در روستای حسین آباد عاشوری با دو مصدوم

انفجار در اثر نشتی گاز در روستای حسین آباد عاشوری با دو مصدوم (1403/3/14 21:34:56)

در این حادثه که در روز دوشنبه 14 خرداد ماه رخ داد در اثر نشتی گاز در منزلی در روستای حسین آباد عاشوری که در نهایت باعث انفجار شد دو مصدوم(یک آقا و یک خانم) برجای گذاشت که مصدوم آقا دچار سوختگی 15 درصد و آسیب در چند ناحیه از بدن و مصدوم خانم سوختگی حدودا 60 درصد داشتند..دو آمبولانس( پایگاه اورژانس صالح آباد و شهری یک بهار) به محل حادثه اعزام شدند. بعد از اقدامات لازم درمانی مصدومین به بیمارستان بعثت انتقال داده شدند.
در راستای تامین و پایدارسازی آب شرب برای پنج روستای گنبدان، چپقلو، میرزا حصاری ،ساری قمیش و جمشید آباد پروژه مجتمع آبرسانی جمشید آباد اجرا خواهد شد
فرهاد بختیاری فر مدیر اداره کل آب و فاضلاب استان همدان:

در راستای تامین و پایدارسازی آب شرب برای پنج روستای گنبدان، چپقلو، میرزا حصاری ،ساری قمیش و جمشید آباد پروژه مجتمع آبرسانی جمشید آباد اجرا خواهد شد (1403/3/12 16:09:04)

صبح امروز پروژه مجتمع آبرسانی جمشیدآباد با حضور امام جمعه لالجین ،توسلی نماینده مردم شریف بهار و کبودرآهنگ، فرماندار شهرستان بهار، بخشدار لالجین‌،مدیر اداره کل آب و فاضلاب استان همدان و دیگر مسئولین استانی و شهرستان با هدف آبرسانی به ۵ روستای دارای تنش آبی در سطح شهرستان بهار بخش لالجین شامل روستاهای گنبدان ،چپقلو، میرزا حصاری، جمشید آباد و ساری قمیش کلنگ زنی شد.
آیین کلنگ زنی پروژه مجتمع آبرسانی جمشید آباد /تخصیص اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومانی به شهرستان های بهار و کبودراهنگ

آیین کلنگ زنی پروژه مجتمع آبرسانی جمشید آباد /تخصیص اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومانی به شهرستان های بهار و کبودراهنگ (1403/3/12 14:54:49)

آئین کلنگ زنی پروژه مجتمع آب‌رسانی جمشید آباد صبح امروز صورت گرفت. این مراسم با حضور نماینده مردم شریف بهار و کبودراهنگ در مجلس، امام جمعه لالجین، فرماندار، مدیر عامل آب و فاضلاب استان، بخشدار لالجین و دیگر مسئولین برگزار شد.
هدف از بازدید های میدانی باز کردن گره از مشکلات مردم روستا است
فرماندار شهرستان بهار:

هدف از بازدید های میدانی باز کردن گره از مشکلات مردم روستا است (1403/3/10 15:07:12)

صبح روز گذشته با حضور فرماندار شهرستان بهار و همراهی بخشدار مرکزی و سایر رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان، مشکلات و خواسته های مردم روستای اختاچی از توابع بخش مرکزی بهار مورد بررسی قرار گرفت.
گنده جین پای کار ترین روستا در کمک های مردمی و خیری / راه شهدای خدمت با خدمت گذاری صادقانه تحقق خواهد یافت
در بازدید میدانی از روستای گنده جین مطرح شد:

گنده جین پای کار ترین روستا در کمک های مردمی و خیری / راه شهدای خدمت با خدمت گذاری صادقانه تحقق خواهد یافت (1403/3/10 09:36:20)

صبح روز گذشته با حضور فرماندار شهرستان بهار و همراهی بخشدار مرکزي و سایر رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان، مشکلات و خواسته های مردم روستای گنده جین از توابع بخش مرکزی بهار مورد بررسی قرار گرفت.
در تلاش برای رفع مشکلات موجود در روستاها و تحقق یافتن خواسته های مردم هستیم
فرماندار شهرستان بهار در بازدید میدانی از روستا های بخش لالجین:

در تلاش برای رفع مشکلات موجود در روستاها و تحقق یافتن خواسته های مردم هستیم (1403/3/8 16:06:34)

فرماندار بهار در حاشیه بازدید از روستاهای کوشک آباد، ریکان علیا و ریکان سفلی از توابع بخش لالجین با بیان اینکه "در تلاش برای رفع مشکلات موجود در روستاها و تحقق یافتن خواسته های مردم هستیم" گفت: مشکلات روستاها و خواسته های موجود بر اساس ضرورت ها در حال پیگیری است و با نتیجه مطلوبی همراه خواهد بود.
لکه گیری جاده ارتباطی حسام آباد به بهار با پر کردن خاک در حفره های ایجاد شده
پیگیری پیام مردمی؛

لکه گیری جاده ارتباطی حسام آباد به بهار با پر کردن خاک در حفره های ایجاد شده (1403/3/2 10:34:09)

یکی از مشکلات چندین و چند ساله حسام آباد جاده مواصلاتی آن به شهر بهار است که حدود ۵ کیلومتر می باشد، بخشی از این جاده طی سالهای قبل روکش آسفالت انجام شده و قسمتی از آن جاده از وضعیت بسیار اسفناکی برخوردار بوده به طوریکه آسفالت آن طی چندین سال گذشته خورده شده، دچار حفره های عمیق گشته و موزاییکی شده است به طوریکه با هر بار بارندگی و ابن حفره ها بیشتر شده و لکه گیری مقطعی هم دیگر جوابگوی آن نیست.
اسامی شهدای حادثه سقوط بالگرد
انا لله و انا الیه راجعون

اسامی شهدای حادثه سقوط بالگرد (1403/2/31 10:26:42)

١- آیت الله سید ابراهیم رئیسی ٢- آیت الله سید محمد علی آل‌هاشم ٣- دکتر حسین امیرعبداللهیان ۴- دکتر مالک رحمتی ۵- سردار سید مهدی موسوی ۶- یک نیروی سپاه انصارالمهدی(هویت نامشخص) ٧- خلبان (هویت نامشخص) ٨- کمک خلبان هویت نامشخص) ٩- کروچیف (هویت نامشخص)
زمین چمن مصنوعی دبستان کمیل روستای بهادربیگ کلنگ زنی شد

زمین چمن مصنوعی دبستان کمیل روستای بهادربیگ کلنگ زنی شد (1403/2/26 20:11:20)

پنجمین زمین چمن درون مدرسه شهرستان بهار صبح امروز، همزمان با دهه کرامت با حضور فرماندار شهرستان بهار ،معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری ، بخشدار صالح آباد ،رئیس اداره آموزش و پرورش بهار ،خیرین و دیگر مسئولین با هدف افزایش نشاط و سلامت بدنی دانش آموزان کلنگ زنی شد.

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟

روستا