سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تصادف رخ به رخ در ورودی زیر گذر هارون آباد دو کشته و یک مصدوم بر جای گذشت
جاده مواصلاتی بهار به غار علیصدر بازهم حادثه آفرید

تصادف رخ به رخ در ورودی زیر گذر هارون آباد دو کشته و یک مصدوم بر جای گذشت (1401/6/29 14:35:22)

صبح امروز طی سانحه ای دو خودروی پراید و پیکان وانت در جاده بهار _ غار علیصدر در ورودی روستای هارون آباد دچار برخورد رخ به رخ شدند که این حادثه منجر به مرگ دو نفر و جراحت شدید یک نفر از هموطنان ما شد.
بررسی پرونده پل روگذر قطار حسام آباد این بار در جلسه کارشناسی فرمانداری

بررسی پرونده پل روگذر قطار حسام آباد این بار در جلسه کارشناسی فرمانداری (1401/6/28 10:42:59)

جلسه کارشناسی پل روگذر قطار حسام آباد صبح امروز با حضور فرماندار بهار، بخشدار لالجین و مدیر کل شرکت زیر ساخت به همراه مدیران مرتبط شهرستان، کارشناسان راه و شهرسازی استان و دهیار و شورای این روستا در فرمانداری بهار برگزار شد.
مواکب و ایستگاه های صلواتی سطح شهرستان بهار خالصانه به زوار اربعین خدمت رسانی کردند
همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی صورت گرفت:

مواکب و ایستگاه های صلواتی سطح شهرستان بهار خالصانه به زوار اربعین خدمت رسانی کردند (1401/6/27 20:42:20)

همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی خبرنگاران و اصحاب رسانه شهر بهار از استقرار مواکب و ایستگاه های صلواتی از جمله موکب آیت‌الله بهاری ورودی شهرستان، موکب شهدای لالجین، موکب شهید صانعی، موکب علی ابن موسی الرضا، موکب ابا صالح المهدی، موکب شهدای بخش صالح آباد و نحوه خدمات رسانی به زائرين اباعبدالله الحسین "ع" در این مواکب، بازدید کردند.
پل روگذر قطار حسام آباد نیاز به بررسی مجدد و بازنگری دارد
در بازدید مهندسین و مشاورین دفتر فنی استانداری از پروژه های نیمه تمام شهرستان بهار مطرح شد:

پل روگذر قطار حسام آباد نیاز به بررسی مجدد و بازنگری دارد (1401/6/22 10:45:28)

در بازدید و سرکشی مهندسین و مشاوران دفتر فنی استانداری از پروژه نیمه تمام پل روگذر قطار در روستای حسام آباد مشکلات این پل نیمه تمام مطرح و مقرر شد مشکلات این پل به طور تخصصی مورد بازنگری قرار گیرد.
آموزش دوره های مختلف به ۵۵۰ نفر در شهر و روستاهای بهار
عملکرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهار در چهار ماه نخست سالجاری

آموزش دوره های مختلف به ۵۵۰ نفر در شهر و روستاهای بهار (1401/6/21 13:54:54)

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهار در چهار ماه نخست سال ۱۴۰۱ در راستای رشد و توسعه اشتغال، اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی نموده است چرا که بدون تردید مهمترین سرمایه هر سازمان و جامعه، نیروی انسانی ماهر و متخصص آن است؛ در حقیقت به گفته کارشناسان شاید مهمترین عامل بیکاری جوانان نداشتن یک تخصص یا مهارت می‌باشد.
حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در آیین اختتامیه رقابت های جام پرچم به میزبانی صالح آباد

حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در آیین اختتامیه رقابت های جام پرچم به میزبانی صالح آباد (1401/6/16 10:48:44)

علی حقیقی در آیین اختتامیه مسابقات جام پرچم که با حضور بخشدار، شهردار،شورای شهرومعاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان برگزارشد گفت:شهر صالح آبادبا توجه به پتانسیل موجود در رشته فوتبال نیازمند نگاه ویژه است.
حضور ۴ تن از دهیاران شهرستان بهار در نشست آموزشی _ مشارکتی سازمان محیط زیست استان با دهیاران استان همدان

حضور ۴ تن از دهیاران شهرستان بهار در نشست آموزشی _ مشارکتی سازمان محیط زیست استان با دهیاران استان همدان (1401/5/30 03:53:51)

در کارگاه یک روزه ای نشست آموزشی مشارکتی دهیاران استان همدان پیرامون مناطق حفاظت شده استان همدان در مجتمع شهید آوینی همدان برگزار شد که در آن ۷۰ تن از دهیاران استان همدان و ۴ تن از دهیاران شهرستان بهار از روستاهای سیمین، رسول آباد، حسام اباد و دهنجرد حضور داشتند.
نشست هم اندیشی شهرداران شهرستان های بهار و کبودرآهنگ با نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی

نشست هم اندیشی شهرداران شهرستان های بهار و کبودرآهنگ با نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی (1401/5/30 00:14:35)

نشست هم اندیشی شهرداران شهرستان های بهار و کبودرآهنگ با فتح الله توسلی نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی و با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی استان و معاونین راه و شهرسازی استان به میزبانی شهرداری بهاربرگزار شد.
دستگاه سونوگرافی بیمارستان آیت الله بهاری دچار اختلال شده است
مدیریت شبکه بهداشت شهرستان بهار:

دستگاه سونوگرافی بیمارستان آیت الله بهاری دچار اختلال شده است (1401/5/27 14:47:10)

دکتر دارابی: متاسفانه دستگاه سونوگرافی بیمارستان دچار مشکل شده است و کارشناسان علوم پزشکی در حال رفع این اختلال می باشند و اگر روند به خوبی پیش رود روز شنبه هفته آینده سونوگرافی را در بیمارستان خواهیم داشت.
پاره های تن شهرستان بهار
یادداشت

پاره های تن شهرستان بهار (1401/5/21 17:35:53)

شهرستان بهار هیچ گاه هیچ عضوی از اعضای خانواده خود را از خود دور نکرده و طرد نخواهد کرد و  حتی اگر این پاره های تن عزیزتر از جان بخواهند از خانه و کاشانه خود دور شوند؛ شهرستان بهار مانند مادری مهربان آنها را در آغوش گرم خود خواهد گرفت و بالهای رحمت و رأفت خود را بر سر ایشان خواهد گسترانید.
مکتب خانه های بهار در دوران معاصر
<<برگی از تاریخ بهار>>

مکتب خانه های بهار در دوران معاصر (1401/5/12 12:46:44)

آموزش مکتب خانه ای نوعی تعلیم و تربیت مرسوم در روستا و شهرها بوده است که شکلی کاملا مردمی داشت و بدون داشتن قوانین و سازو کارهای اداری و دولتی بصورت خودجوش توسط خود مردم و صاحب مکتب خانه اداره می شد.
روستا