سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تکیه اعضای منتخب شهر بهار بر صندلی های لرزان شورای ششم
یادداشت :

تکیه اعضای منتخب شهر بهار بر صندلی های لرزان شورای ششم (1400/5/10 19:57:33)

انتخابات سه گانه در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در بهار برگزار شد و حاصل انتخاب مردم حجت الاسلام رئیسی به عنوان رئیس جمهور کشور، فتح اله توسلی به عنوان نماینده مردم بهار و کبودراهنگ و پنج تن از همشهریان به عنوان شورای شهر بهار بود.
در حال رسیدگی به شکایات نسبت به انتخابات شهر بهار هستیم
رییس هیات نظارت بر انتخابات استان:

در حال رسیدگی به شکایات نسبت به انتخابات شهر بهار هستیم (1400/4/14 12:38:05)

حجت الاسلام احمد حسین فلاحی رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان همدان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نشاط شهر در خصوص صحت انتخابات شوراها در بهار اظهار داشت: صحت انتخابات از نظر فرمانداری بهار تائید شده اما هنوز به تائید استان نرسیده و ما در حال بررسی شکایات واصله از شهر بهار هستیم.
اعتراض تعدادی از کاندیداهای شورای شهر بهار به صحت انتخابات شورای شهر

اعتراض تعدادی از کاندیداهای شورای شهر بهار به صحت انتخابات شورای شهر (1400/4/11 20:34:19)

تعدادی از کاندیداهای شورای شهر بهار با تنظیم شکوائیه و ارسال آن به هیات نظارت بر انتخابات شوراها در استان ۱۹ مورد از تخلفات و موارد مورد سوال خود را در آن مطرح کردند و تقاضای رسیدگی به این موارد را داشتند.
اعتراض تعدادی از کاندیداهای شورای شهر بهار به صحت انتخابات

اعتراض تعدادی از کاندیداهای شورای شهر بهار به صحت انتخابات (1400/4/11 20:26:39)

تعداد ۱۳ نفر از کاندیداهای شهر بهار با امضای نامه اعتراضی موارد ۱۹ گانه ذکر شده در آن را تائید کردند که یکی از مهمترین موارد ذکر شده در این نامه عدم همخوانی آرای اعلامی برخی ناظران با آمار صورت جلسه و عدم تطابق آرای برخی کاندیداها در صورتجلسه با آمار تجمیعی است و خواستار رسیدگی به آن شدند.
جشن اتحاد مردم دو شهرستان بهار و کبودراهنگ با راهیابی فتح اله توسلی به مجلس
همه دعوتید؛

جشن اتحاد مردم دو شهرستان بهار و کبودراهنگ با راهیابی فتح اله توسلی به مجلس (1400/4/3 17:49:47)

انتخابات ۱۴۰۰ با تمام حواشی و دل نگرانی جشن اتحاد مردم دو شهرستان بهار و کبودراهنگ با راهیابی فتح اله توسلی به مجلس های خود به پایان رسید و سرانجام فتح اله توسلی به عنوان فرزند منطقه به عنوان نماینده مردم بهار و کبودراهنگ وارد مجلس شد.
انتخابات ۱۴۰۰ از نگاه کاندید شورای شهر بهار

انتخابات ۱۴۰۰ از نگاه کاندید شورای شهر بهار (1400/4/3 17:20:57)

با توجه به وجود سه انتخابات در شهرستان های بهار و کبودراهنگ و تعدد کاندیداهای میان دوره ای مجلس و شورای شهر در بهار شاهد رقابت تنگاتنگی بین کاندیداها در شهر بهار بودیم و در هفته آخر مانده به انتخابات رقابت انتخاباتی به اوج خود رسید.
رئیس اداره ورزش همدان: هرگونه فعالیت ورزشی بدون پوشش بیمه ممنوع است

رئیس اداره ورزش همدان: هرگونه فعالیت ورزشی بدون پوشش بیمه ممنوع است (1400/3/30 20:18:58)

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان گفت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و اقبال عمومی برای پرکردن اوقات فراغت با ورزش، رعایت قوانین به ویژه برخورداری از پوشش بیمه برای ورزشکاران بسیار اهمیت دارد به نحوی که هرگونه فعالیت در این زمینه بدون داشتن بیمه ممنوع است.

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟

انتخابات 1400