سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

جدیدترین شماره نشاط شهر
گفتگو
گزارش
یادداشت
بررسی سوالات و ابهامات مربوط به سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور

بررسی سوالات و ابهامات مربوط به سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور (1403/3/2 23:33:24)

درست است که سوالات و ابهامات زیادی در مورد سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور وجود دارد. این حادثه غم‌انگیز تکان‌دهنده بوده و سوالات بسیاری را در مورد علل آن به وجود آورده است. برای پاسخ دقیق به این سوالات، به بررسی دقیق و موشکافانه همه شواهد و مدارک موجود نیاز است.
شهید امیرعبداللهیان سرباز محور مقاومت بود/ دیپلماتی متواضع و فروتن در تراز انقلاب
توسلی در گفتگوی تلوزیونی:

شهید امیرعبداللهیان سرباز محور مقاومت بود/ دیپلماتی متواضع و فروتن در تراز انقلاب (1403/3/2 13:19:58)

توسلی،نماینده مجلس و همکار اسبق شهید امیرعبداللهیان وزیر فقید امور خارجه ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور مردمی شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهانش گفت: شهید امیرعبداللهیان در تمام دوران خدمت خود در مسوولیت‌های مختلف به عنوان یک فرد مومن، انقلابی، اخلاق‌مدار و دل سپرده و گوش به فرمان ولی فقیه بود و این را تمامی همکاران وی و کسانی که از نزدیک وی را می شناختند شهادت می‌دهند.
پایتخت‌ِ داغدار/ موج همدلی و قیام تهران برای رئیسی؛ خیابان ها مملو از جمعیت

پایتخت‌ِ داغدار/ موج همدلی و قیام تهران برای رئیسی؛ خیابان ها مملو از جمعیت (1403/3/2 11:05:58)

_مردم پایتخت صبح امروز چهارشنبه حماسه ای دیگر از حضور خود را به نمایش گذاشتند و ساعتی قبل از آغاز رسمی مراسم برای اقامه نماز و تشییع پیکر مطهر رئیس جمهور شهید با حضور کم سابقه خیابان های تهران را مملو از جمعیت کردند.
لکه گیری جاده ارتباطی حسام آباد به بهار با پر کردن خاک در حفره های ایجاد شده
پیگیری پیام مردمی؛

لکه گیری جاده ارتباطی حسام آباد به بهار با پر کردن خاک در حفره های ایجاد شده (1403/3/2 10:34:09)

یکی از مشکلات چندین و چند ساله حسام آباد جاده مواصلاتی آن به شهر بهار است که حدود ۵ کیلومتر می باشد، بخشی از این جاده طی سالهای قبل روکش آسفالت انجام شده و قسمتی از آن جاده از وضعیت بسیار اسفناکی برخوردار بوده به طوریکه آسفالت آن طی چندین سال گذشته خورده شده، دچار حفره های عمیق گشته و موزاییکی شده است به طوریکه با هر بار بارندگی و ابن حفره ها بیشتر شده و لکه گیری مقطعی هم دیگر جوابگوی آن نیست.
بل ۴۱۲؛ هلیکوپتر حامل ابراهیم رئیسی چه مدلی بود و چه ویژگی‌هایی دارد؟

بل ۴۱۲؛ هلیکوپتر حامل ابراهیم رئیسی چه مدلی بود و چه ویژگی‌هایی دارد؟ (1403/3/2 10:30:08)

همزمان با توجه افکار عمومی و رسانه‌ها به اخبار سانحه، یکی از موضوعات حاشیه‌ای که مورد توجه قرار گرفته درباره مدل هلی‌کوپتری است که رئیس‌جمهور و همراهانش در آن دچار سانحه شدند و به شهادت رسیدند. هلی‌کوپتر بل ۴۱۲ که ایمن‌ترین هلی‌کوپتر عملیاتی درون کشور به شمار می‌رود، نسخه ارتقایافته‌ای از هلی‌کوپتر بل ۲۱۲ است و تفاوت اصلی آن‌ها در روتور اصلی چهار پره کامپوزیت است. این هلی‌کوپتر دو توربین دارد که در بین هلی‌کوپتر‌های غیرنظامی و نظامی بسیار معمول است و ۱۴ سرنشین را حمل می‌کند.
زنگ پایان مجلس یازدهم به صدا درآمد

زنگ پایان مجلس یازدهم به صدا درآمد (1403/3/2 10:25:29)

مجلس یازدهم در نشست علنی روز سه شنبه، اول خردادماه پس از پایان آخرین جلسه علنی این دوره مجلس متاثر از شهادت رئیس‌جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه و استاندار تبریز و سایر همراهان در سانحه بالگرد حامل رئیس‌جمهور و با در دست داشتن تصاویر شهید آیت الله رئیسی برگزار شد.
با یک تیم فنی ۳۰ نفره، ابتدا موقعیت اولیه را که مثلثی به اضلاع ۷ در ۶ در ۶ کیلومتر بود شناسایی کردیم؛ سپس سه منطقه را مشخص و اولویت‌بندی کردیم / دو دستگاه تلفن همراه تا ساعت ۷، ۸ شب روشن بودند؛ همین امر باعث شد محدوده دقیق‌تری را در اختیار تیم‌های پهپادی از جمله تیم ترکیه‌ای قرار دهیم / در نهایت به محدوده‌ای به قطر یک کیلومتر رسیدیم و با روشنایی هوا، محل سقوط شناسایی شد
توضیح وزیر ارتباطات درباره نحوه پیدا شدن بالگرد رئیس‌جمهور:

با یک تیم فنی ۳۰ نفره، ابتدا موقعیت اولیه را که مثلثی به اضلاع ۷ در ۶ در ۶ کیلومتر بود شناسایی کردیم؛ سپس سه منطقه را مشخص و اولویت‌بندی کردیم / دو دستگاه تلفن همراه تا ساعت ۷، ۸ شب روشن بودند؛ همین امر باعث شد محدوده دقیق‌تری را در اختیار تیم‌های پهپادی از جمله تیم ترکیه‌ای قرار دهیم / در نهایت به محدوده‌ای به قطر یک کیلومتر رسیدیم و با روشنایی هوا، محل سقوط شناسایی شد (1403/3/1 11:32:11)

وزیر ارتباطات گفت: به سرعت تیم فنی ۳۰ نفره ای اعم از اپراتورهای ارتباطی و سایر نهادها و مسوولان مرتبط تشکیل دادیم و تمام زیرساخت‌های ارتباطی کشور و توانمندی‌های فنی را بکار گرفتیم که بتوانیم به تیم‌های امدادی کمک کنیم؛ در ابتدا توانستیم موقعیت اولیه را شناسایی کنیم و تقریبا محدوده مثلثی شکل به اضلاع ۷ کیلومتر در ۶ کیلومتر در ۶ کیلومتر شناسایی کردیم.
نشاط شهر در شبکه های اجتماعی
نشاط شهر

با یک تیم فنی ۳۰ نفره، ابتدا موقعیت اولیه را که مثلثی به اضلاع ۷ در ۶ در ۶ کیلومتر بود شناسایی کردیم؛ سپس سه منطقه را مشخص و اولویت‌بندی کردیم / دو دستگاه تلفن همراه تا ساعت ۷، ۸ شب روشن بودند؛ همین امر باعث شد محدوده دقیق‌تری را در اختیار تیم‌های پهپادی از جمله تیم ترکیه‌ای قرار دهیم / در نهایت به محدوده‌ای به قطر یک کیلومتر رسیدیم و با روشنایی هوا، محل سقوط شناسایی شد

آرشیو روزنامه نشاط بهار
آخرین نظرات کاربران
آخرین نظر سنجی

به عملکرد مجموعه خبری نشاط شهر چه نمره ای می دهید؟

  • 20
  • بین 15 تا 19
  • بین 10 تا 14
  • زیر 10

نمایش نتیجه نظر سنجی

عکس
ویدیو
پیشخوان مطبوعات