سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

جدیدترین شماره نشاط شهر
گفتگو
گزارش
یادداشت
اختلاف زن و شوهر بوکانی هفت هکتار مزرعه گندم را به آتش کشاند

اختلاف زن و شوهر بوکانی هفت هکتار مزرعه گندم را به آتش کشاند (1403/4/28 23:19:58)

مسئول روابط عمومی شهرداری بوکان: روز حادثه که ظهر دوشنبه بود یکی از اهالی روستا متوجه درگیری زوجی جوان شد که داخل خودرویی نشسته بودند. خودروی آنها کنار جاده و مزارع گندم پارک شده بود. زوج جوان با هم جر و بحث می کردند که ناگهان زن جوان، سوئیچ ماشین را به سمت مزارع پرتاب کرد. دقایقی بعد مرد جوان از ماشین پیاده شد و به سمت مزارع رفت تا سوئیچ را بردارد. وی چند دقیقه ای در مزرعه به دنبال سوئیچ می گشت اما به دلیل پوشش گیاهی نتوانست آن را پیدا کند.
نامه اعتراضی ۵۰ نماینده درباره گرانی‌سازی‌های اخیر دولت سیزدهم / نماینده مجلس: دولت از سال گذشته ۴۸۵ قلم کالای اساسی را از شمول تخصیص ارز ۲۸.۵۰۰ تومانی خارج کرده؛ این اقدام دولت باعث افزایش ۵۰درصدی قیمت‌ها شده

نامه اعتراضی ۵۰ نماینده درباره گرانی‌سازی‌های اخیر دولت سیزدهم / نماینده مجلس: دولت از سال گذشته ۴۸۵ قلم کالای اساسی را از شمول تخصیص ارز ۲۸.۵۰۰ تومانی خارج کرده؛ این اقدام دولت باعث افزایش ۵۰درصدی قیمت‌ها شده (1403/4/28 23:09:17)

حسین صمصامی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت از سال گذشته تاکنون ۴۸۵ قلم کالای اساسی را از شمول تخصیص ارز ۲۸.۵۰۰ تومانی خارج کرده است، گفت: متاسفانه این اقدام دولت باعث افزایش ۵۰درصدی قیمت کالاهای اساسی در کشور شده است.
«وارثان عاشورا»
معرفی کتاب؛

«وارثان عاشورا» (1403/4/28 22:32:40)

«وارثان عاشورا» کتابی از دیروز تاریخ برای امروز و فردای ما است؛ کتابی که از بنی‌امیه سخن می‌گوید تا به آمریکا برسد؛ کتابی که از فرعون و ساختار حکومتش سخن می‌گوید تا به تمدّن مدرن برسد؛ کتابی که از ریشه‌های بدعهدی کوفیان سخن می‌گوید تا به غربت امروز امام‌زمان عجل‌الله فرجه برسد.
نصب ۳ ستگاه آبشخور در مراتع روستای وهنان

نصب ۳ ستگاه آبشخور در مراتع روستای وهنان (1403/4/28 09:52:30)

مهدی محمدی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر اظهار داشت: در راستای تامین آب شرب بهداشتی مورد نیاز دامداران از ابتدای سال تاکنون ۳ دستگاه آبشخور در مراتع روستای وهنان نصب شده است.
به هر کس که توان حل مشکلات را دارد میدان می‌دهم، اما اگر نتوانست باید پاسخگو باشد
پزشکیان:

به هر کس که توان حل مشکلات را دارد میدان می‌دهم، اما اگر نتوانست باید پاسخگو باشد (1403/4/27 11:59:27)

رئیس جمهور منتخب با تاکید بر اینکه باید از دعواهای جناحی و نزاع بر سر قدرت عبور کنیم، گفت: بنده این آمادگی را دارم که به هر کس که توان و ظرفیت حل مشکلات را دارد، میدان، امکان و اختیار دهم، اما با او شرط خواهم کرد که اگر نتواند باید پاسخگو باشد.
نشاط شهر در شبکه های اجتماعی
نشاط شهر
آرشیو روزنامه نشاط بهار
آخرین نظرات کاربران
آخرین نظر سنجی

به عملکرد مجموعه خبری نشاط شهر چه نمره ای می دهید؟

  • 20
  • بین 15 تا 19
  • بین 10 تا 14
  • زیر 10

نمایش نتیجه نظر سنجی

عکس
ویدیو
پیشخوان مطبوعات