سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

برای تکمیل استخر بانوان شهر بهار اعتباراتی تخصیص یافته  و به زودی شاهد پیشرفت و تکمیل این پروژه خواهیم بود
رییس اداره ورزش و جوانان بهار:

برای تکمیل استخر بانوان شهر بهار اعتباراتی تخصیص یافته و به زودی شاهد پیشرفت و تکمیل این پروژه خواهیم بود (1402/6/20 22:22:03)

با توجه به دریافت پیام‌های مردمی مبنی بر وضعیت سالن‌های ورزشی در سطح شهر بهار خبرنگار نشاط شهر پیگیر این موضوع شد و با جعفری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار به گفتگو پرداخت.
برگزاری مسابقه دارت بین خبرنگاران، به مناسبت روز خبرنگار

برگزاری مسابقه دارت بین خبرنگاران، به مناسبت روز خبرنگار (1402/5/18 11:20:17)

صبح امروز به مناسبت روز خبرنگار، در اداره ورزش و جوانان یک سری مسابقه دارت بین خبرنگاران شهرستان بهار ، با حضور رییس اداره ورزش و جوانان بهار برگزار شد و به سه نفر برتر جوایزی از سوی اداره ورزش و جوانان اهدا شد.
استخر رنجبرصولتی بهار چهارشنبه بازگشایی می شود

استخر رنجبرصولتی بهار چهارشنبه بازگشایی می شود (1402/3/25 09:44:28)

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان : هزینه تعمیرات و نگهداری اماکن ورزشی به مراتب از ساخت و سازهای این مراکز پرهزینه‌تر است و نوع نگرش به این موضوع می‌بایست تخصصی باشد و ردیف بودجه‌های خاصی ازه سوی وزارت ورزش و جوانان به جهت توجه به این مهم در نظر گرفته شده و مدتی است خانه‌تکانی عظیمی در استخرهای استان همدان صورت گرفته است.
ورزش بانوان در کنار ورزش آقایان، از اولویت های ورزش همگانی است

ورزش بانوان در کنار ورزش آقایان، از اولویت های ورزش همگانی است (1402/3/14 15:52:08)

رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان بهار محمد جعفری، مسئول امور بانوان نسرین ملکی، علی اکبر قمری دهبان سرپرست هیئت همگانی شهرستان بهار و جمعی از اهالی ورزش همگانی شهرستان بهار با مجتبی فیض الهی فرماندار این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری به نشست و گفتگو پرداختند.
وفایی پور را به خاطر بسپارید/ هیکل کشتی‌گیری که از حسن یزدانی ۲ امتیاز گرفت

وفایی پور را به خاطر بسپارید/ هیکل کشتی‌گیری که از حسن یزدانی ۲ امتیاز گرفت (1402/3/6 20:56:05)

در مسابقات کشتی آزاد جام تختی انتخابی تیم ملی برای دو رویداد بزرگ مسابقات جهانی ۲۰۲۳ و بازی‌های آسیایی هانگژو، یزدانی در فینال هادی وفایی پور اهل شهر لالجین از شهرستان بهار را در مقابل داشت که بدن بسیار ساخته و پرداخته و آماده ای داشت. بر خلاف تصورات، وفایی پور با قدرت بدنی مثال‌زدنی اش دو امتیاز از حسن یزدانی کاپیتان تیم ملی گرفت. او حتی امتیاز اول را گرفت و از قهرمان جهان و المپیک پیش افتاد.
درب غربی سالن امیرالمؤمنین برای ورود و خروج نیست/ استخر بهار به زودی بازگشایی می‌شود
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار:

درب غربی سالن امیرالمؤمنین برای ورود و خروج نیست/ استخر بهار به زودی بازگشایی می‌شود (1402/3/5 00:22:02)

با توجه به دریافت پیام های مردمی مبنی بر بسته بودن درب غربی سالن ورزشی امیرالمومنین، وضعیت بهداشت و نظافت سالن های ورزشی، وضعیت استخر بهار و درخواست بانوان بهاری و علاقمندان به ورزش جهت پیگیری موضوعات مذکور، خبرنگار ما با ریاست اداره ورزش و جوانان بهار به گفتگو پرداخت.
چهار باشگاه ورزشی در اسدآباد پلمپ شد

چهار باشگاه ورزشی در اسدآباد پلمپ شد (1402/2/24 11:26:05)

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد: فعالیت باشگاه ها در سانس بانوان از هشت صبح تا ۱۰ صبح و سپس سانس آقایان ۱۰ تا ۱۲ بود و این امر موجب تداخل و تجمع در درب باشگاه می شد و در سانس بعدازظهر نیز با همین وضعیت مواجه بودیم.
زمین چمن مصنوعی آموزشگاه امام‌مهدی (عج) با مساحت یک هزار متر مربع افتتاح شد

زمین چمن مصنوعی آموزشگاه امام‌مهدی (عج) با مساحت یک هزار متر مربع افتتاح شد (1402/2/20 22:53:56)

زمین چمن مصنوعی آموزشگاه امام‌مهدی (عج) در بهار با حضور فرماندار، امام جمعه بهار، مدیر کل آموزش و پرورش استان، مدیرآموزش و پرورش شهرستان و دیگر مسئولین شهرستانی با اعتبار چهار میلیارد ریال افتتاح شد.
بازدید و بررسی پروژه و اماکن ورزشی شهرستان بهار
در سفر مدیر کل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان و مدیر کل دفتر نظارت فنی بر طرح های عمرانی انجام شد؛

بازدید و بررسی پروژه و اماکن ورزشی شهرستان بهار (1402/2/7 20:45:28)

در سفر یک روزه دکتر سید مجید سید مومنی مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان به همراه دکتر شکیبا مهر مدیر کل دفتر نظارت فنی بر طرح های عمرانی، فرماندار شهرستان، مسئول فنی اداره کل استان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از اماکن ورزشی شهرستان بهار بازدید کردند.
تیم فدک بهار از مسابقات فوتسال جام رمضان کناره گیری کرد

تیم فدک بهار از مسابقات فوتسال جام رمضان کناره گیری کرد (1402/1/27 18:40:00)

سرپرست تیم فدک بهار: بنابر دلایل نامعلومی دیدار های یک چهارم نهایی بدون تماشاچی برگزار می‌شود لذا بنده و اعضای تیم فدک بهار از ادامه مسابقات به احترام تماشاگران و پیشکسوتان فوتبال و فوتسال بهار، خودداری مینماییم.
ورزشی