سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

رئیس هیئت بوکس شهرستان بهار به علت آسیب دیدگی از ناحیه زانو از صعود به مسابقات انتخابی استان بازماند

رئیس هیئت بوکس شهرستان بهار به علت آسیب دیدگی از ناحیه زانو از صعود به مسابقات انتخابی استان بازماند (1402/11/29 16:32:51)

علی خاشع‌نیر، رئیس هیئت بوکس شهرستان بهار و قهرمان چندین دوره مسابقات بوکس، که این دوره از طرف باشگاه بوکس برادران تحسینی، در مسابقات انتخابی استانی این رشته که روز جمعه ۲۰مردادماه در خانه بوکس استان همدان برگزار شد، حضور داشت، به علت آسیب دیدگی از ناحیه زانو از صعود به مسابقات انتخابی استان بازماند.
سرقت گزارش شده در محدوده سالن ورزشی رخ نداده است / محوطه سالن ورزشی بهار مجهز به دوربین مدار بسته است
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار:

سرقت گزارش شده در محدوده سالن ورزشی رخ نداده است / محوطه سالن ورزشی بهار مجهز به دوربین مدار بسته است (1402/11/23 21:41:22)

بنابر دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر سرقت اشیاء از خودرو‌ی پارک شده‌ای در محدوده‌ی بلوار آیت الله بهاری، خبرنگار نشاط شهر پیگیر این موضوع شد.
ارتقا آموزش پرورش صالح آباد به اداره خواسته به حق مردم این بخش است
نماینده مردم شهرستان های بهار و کبودراهنگ در نشست با معاون رئیس جمهور مطرح کرد:

ارتقا آموزش پرورش صالح آباد به اداره خواسته به حق مردم این بخش است (1402/11/10 20:58:44)

توسلی نماینده مردم شهرستان های بهار و کبودراهنگ در نشستی که با خسرو لطیفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور داشت ، ضمن پیگیری مشکلات استخدامی حوزه انتخابیه خود، خواستار ارتقا آموزش پرورش صالح آباد به اداره شد.
مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه کونگ فو کاران سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار گردید

مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه کونگ فو کاران سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار گردید (1402/11/9 11:09:42)

مسابقات کشوری قرآن کریم با مسئولیت حجت الاسلام استاد محمدمهدی حیدری رئیس کمیته فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان بهار ویژه کونگ فو کاران سراسر کشور با حضور فعال تمامی استان ها در تاریخ ۴ و ۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ در مشهد مقدس برگزار گردید.
سالن ورزشی کارگران بهار، پروژه ای که پس از یک دهه بلاتکلیفی به سرانجام رسید

سالن ورزشی کارگران بهار، پروژه ای که پس از یک دهه بلاتکلیفی به سرانجام رسید (1402/10/27 00:14:15)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان:۱۹۰ میلیارد ریال از اعتبارات سفر رییس جمهور برای توسعه اماکن ورزش کارگری استان در ۲ شهرستان تویسرکان و بهار تصویب شد که با استفاده از این اعتبارات سالن ورزشی کارگران بهار تکمیل و در آستانه راه اندازی قرار گرفته است.
افتتاح سالن ورزشی ۹ دی در لالجین
به مناسبت هفته بسیج و بصیرت انجام شد:

افتتاح سالن ورزشی ۹ دی در لالجین (1402/10/10 08:16:37)

با حضور سردار مجیدی، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان، سرهنگ هندی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان، مهندس یوسفیان معاون عمرانی استاندار، حجت الاسلام محققی امام جمعه شهر لالجین، دکتر فیض الهی فرماندار شهرستان، دکتر میرزایی بخشدار و جمعی از مسئولین، فرماندهان و بسیجیان آیین مراسم افتتاح سالن ورزشی در سالن آمفی تئاتر شهر لالجین برگزار شد.
میلیاردی خرج فوتبالیست های همیشه طلبکار می کنیم اما قهرمان کشتی کارگری می کند و در چادر کنار خیابان بر اثر گازگرفتگی جان می دهد
روزنامه جوان:

میلیاردی خرج فوتبالیست های همیشه طلبکار می کنیم اما قهرمان کشتی کارگری می کند و در چادر کنار خیابان بر اثر گازگرفتگی جان می دهد (1402/10/3 19:54:07)

روزنامه جوان نوشت: فوتبالیست جماعت فقط برای قول‌هایی که قبل از مسابقات می‌گیرد به اسم شادی دل مردم تلاش می‌کند، یعنی اگر مثلاً به آن‌ها قول حواله واردات خودرو ندهند، اصلاً هیچ تلاشی نمی‌کنند. شادی دل مردم پیشکش، یعنی اگر به آن‌ها مثلاً وعده پاداش میلیاردی ندهند شاید حتی به خودشان زحمت خواندن سرود هم ندهند، چه برسد به اینکه بخواهند به نام ایران تیم‌های مقابل را شکست دهند.
ورزشی