سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

باید به جوانان میدان داد و با آن ها کار کرد
در دیدار جمعی از فعالان اجتماعی و رسانه ای با معاون اسبق امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان مطرح شد:

باید به جوانان میدان داد و با آن ها کار کرد (1400/9/15 12:29:23)

اخیراً جمعی از فعالان سیاسی اجتماعی با اسدا.. ربانی معاون اسبق امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان دیدار داشتند و از دغدغه‌های خود همچون جایگاه جوانان، انتشار اخبار و دیگر مباحث در این زمینه گفتگو داشتند.
همایش بازیهای بومی محلی(هفت سنگ، دومیدانی و طناب زنی) به میزبانی روستای آقبلاغ برگزار شد

همایش بازیهای بومی محلی(هفت سنگ، دومیدانی و طناب زنی) به میزبانی روستای آقبلاغ برگزار شد (1400/8/27 21:32:09)

نمایندگی ورزش و جوانان بخش لالجین با همکاری هیات بومی محلی شهرستان اقدام به برگزاری همایش بازیهای بومی محلی( هفت سنگ، دومیدانی و طناب زنی) به میزبانی روستای آقبلاغ با حضور دانش آموزان کردند.
در شرایطی مسئولیت خطیر اداره ورزش و جوانان را پذیرفتم که این اداره از ابعاد مختلف درگیر چالش‌های گوناگونی شده بود
علیرضا صفی زاده:

در شرایطی مسئولیت خطیر اداره ورزش و جوانان را پذیرفتم که این اداره از ابعاد مختلف درگیر چالش‌های گوناگونی شده بود (1400/8/16 09:11:53)

علیرضا صفی زاده: دو سال قبل در شرایطی مسئولیت خطیر اداره ورزش و جوانان را پذیرفتم که این اداره از ابعاد مختلف درگیر چالش‌های گوناگونی شده بود. یکی از این چالش‌ها، حاشیه‌ها و بدهی های پدید آمده با توجه به روش‌های پیشبرد امور در گذشته بود که متاسفانه شرایط خوبی بر ورزش بهار حاکم نبود؛ چالش دیگر عدم ساماندهی هیات های ورزشی؛ عدم توجه به سازمان های مردم نهاد و ساماندهی اماکن ورزشی بود که متاسفانه این موضوع باعث ایجاد بدهی ها و نابسمانی در مجموعه اماکن ورزشی شده بود.
غافلگیری ورزش و جوانان شهرستان بهار در تودیع بی مقدمه رئیس اداره ورزش

غافلگیری ورزش و جوانان شهرستان بهار در تودیع بی مقدمه رئیس اداره ورزش (1400/8/15 22:30:46)

ظهر امروز خبردار شدیم که مراسم تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در فرمانداری بهار برگزار شده است و مهدی عباسی به جای علیرضا صفی زاده زین پس سکاندار ورزش و جوانان شهرستان بهار خواهد شد.
مروری بر عملکرد شهرداری

مروری بر عملکرد شهرداری (1400/8/12 18:13:01)

با توجه به فعالیت های بیشمار شهردار جدید بهار که چند ماهی است مشغول بکار شده، قصد داریم مروری بر عملکرد شهرداری در مهر ۱۴۰۰ داشته باشیم و از فعالیت های شهرداری طی ماه گذشته مطلع شویم.
اجرای ۴۰ برنامه فرهنگی، ورزشی در شهرستان بهار به مناسبت هفته تربیت‌ بدنی/ورزش شهرستان نیازمند توجه و حمایت ویژه مسئولان است
رئیس اداره ورزش و جوانان بهار خبر داد:

اجرای ۴۰ برنامه فرهنگی، ورزشی در شهرستان بهار به مناسبت هفته تربیت‌ بدنی/ورزش شهرستان نیازمند توجه و حمایت ویژه مسئولان است (1400/8/11 20:03:25)

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در راستای بسط و گسترش فرهنگ ورزش، اشاره ای به اجرای بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی، ورزشی در هفته تربیت‌ بدنی در شهرستان بهار داشت.
لازم می دانم در خصوص وضعیت ورزش شهرستان چند نکته اساسی را بیان نمایم
علیرضا صفی زاده:

لازم می دانم در خصوص وضعیت ورزش شهرستان چند نکته اساسی را بیان نمایم (1400/8/7 22:09:47)

ضمن تقدیر و تشکر از ابراز لطف و محبت همه بزرگواران در خصوص تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش و تقدیر از همراهی و تلاش مجموعه کارکنان و هیات های ورزشی لازم می دانم در خصوص وضعیت ورزش شهرستان چند نکته اساسی را بیان نمایم.
ورزشی