سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

کتابخانه باهنر ۵۰ ساله شد
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهار: جشن یار ۵۰ ساله در کتابخانه شهید باهنر برگزار می‌شود

کتابخانه باهنر ۵۰ ساله شد (1400/9/16 09:09:55)

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهار طی نشست خبری در ستاد بیست و نهمین دوره هفته کتاب، کتابخانی و کتابداری با اصحاب رسانه، از برگزاری۱۱۰ برنامه متنوع در سطح شهرستان بهار خبر داد و به ارائه عملکرد کتابخانه های سراسر شهرستان پرداخت.
دومین جلسه فعالان اجتماعی و فرهنگی لالجین به دعوت انجمن توسعه امور اجتماعی و فرهنگی لالجین با حضور مدعوین  برگزار شد

دومین جلسه فعالان اجتماعی و فرهنگی لالجین به دعوت انجمن توسعه امور اجتماعی و فرهنگی لالجین با حضور مدعوین برگزار شد (1400/9/15 22:38:42)

در این جلسه مدیرعامل انجمن ضمن تشریح فعالیت‌های انجام شده در چندماه اخیر گفت: انجمن توسعه امور اجتماعی و فرهنگی لالجین به منظور توسعه امور اجتماعی و فرهنگی شهرجهانی مجددا بعد از سال ۱۳۸۴ فعال شده و خوشبختانه با طی مراحل قانونی و ثبت اساسنامه فعالیت خود رازیرنظر وزارت کشور رسما آغاز کرده است.
باید به جوانان میدان داد و با آن ها کار کرد
در دیدار جمعی از فعالان اجتماعی و رسانه ای با معاون اسبق امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان مطرح شد:

باید به جوانان میدان داد و با آن ها کار کرد (1400/9/15 12:29:23)

اخیراً جمعی از فعالان سیاسی اجتماعی با اسدا.. ربانی معاون اسبق امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان دیدار داشتند و از دغدغه‌های خود همچون جایگاه جوانان، انتشار اخبار و دیگر مباحث در این زمینه گفتگو داشتند.
اظهار نظرهای خارج از حدود اختیارات زمینه‌ساز سوء استفاده فرصت طلبان را فراهم می‌نماید

اظهار نظرهای خارج از حدود اختیارات زمینه‌ساز سوء استفاده فرصت طلبان را فراهم می‌نماید (1400/9/14 16:27:09)

معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان در جلسه اتخاذ تدابیر لازم در جهت پیشگیری از تغییر کاربری اراضی و باغ‌ها در راستای کاهش ورودی پرونده ها به محاکم قضایی عنوان کرد: بحث ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حوزه شهر و روستاها یکی از مسائلی است که بسترساز شکل‌گیری آسیب‌های زیادی از جمله افزایش حاشیه‌نشینی، تخریب منابع طبیعی و کمربند سبز خواهد شد از این‌رو پیشگیری از بروز این جرم از اهمیت زیادی برخوردار است.
فرماندهی انتظامی شهرستان بهار توصیه های لازم در رابطه با پیشگیری از سرقت منزل را اعلام کرد

فرماندهی انتظامی شهرستان بهار توصیه های لازم در رابطه با پیشگیری از سرقت منزل را اعلام کرد (1400/9/13 16:07:43)

سرهنگ نوری خطاب به شهروندان برای استفاده از دزدگیر و علائم هشداردهنده قابل اتصال به گوشی تلفن همراه در منازل خود، گفت: استفاده از دوربین های مداربسته به‌روز با وضوح تصویر بالا به صورتی که تمام راه های ورودی را تحت پوشش قرار دهد توصیه می‌شود اما لازم است که دستگاه DVR با ظرفیت بالا و در خارج از دید قرار گرفته شود.
بررسی نتایج به دست‌آمده/ ازسرگیری گفت‌وگوها هفته آینده بعد از بازگشت هیأت‌ها

بررسی نتایج به دست‌آمده/ ازسرگیری گفت‌وگوها هفته آینده بعد از بازگشت هیأت‌ها (1400/9/12 18:49:53)

جلسه کمیسیون مشترک برجام بعد از ظهر روز جمعه به ریاست انریکه مورا، معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا و علی باقری، رئیس هیأت مذاکره‌کننده ایران در محل هتل کوبورگ وین برگزار شد.
آرشیو