سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

‏آغاز عرضه ارز مسافرتی با شرایط جدید از امروز

‏آغاز عرضه ارز مسافرتی با شرایط جدید از امروز (1402/12/7 12:34:42)

مدیر روابط عمومی بانک مرکزی: از امروز ۷ اسفندماه و در راستای مدیریت بازار ارز و پوشش نیاز ارزی متقاضیان در پایان سال، سرانه فروش ارز برای مسافرت ‌های هوایی به متقاضیان از ۵۰۰ به ۱۰۰۰ یورو به قیمت مرکز مبادله ارز و طلای ایران افزایش یافت و عملیات عرضه نیز در شعب منتخب ‎بانک‌های عامل ‎ملی ملت و سامان آغاز شد.
پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان بهار به مناسبت ولادت با سعادت حضرت مهدی(عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان بهار به مناسبت ولادت با سعادت حضرت مهدی(عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) (1402/12/7 12:14:15)

حجت الاسلام رضا مصباح امام جمعه و دکتر مجتبی فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار با صدور پیامی اعیاد شعبانیه و ولادت باسعادت حضرت مهدی(عج) و همچنین هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفتند.
دیدار با آزادگان و جانبازان به مناسبت ولادت باسعادت منجی عالم بشریت مهدی صاحب زمان (عج)

دیدار با آزادگان و جانبازان به مناسبت ولادت باسعادت منجی عالم بشریت مهدی صاحب زمان (عج) (1402/12/7 12:00:24)

امام جمعه محترم شهرستان بهار حضرت حجت الاسلام والمسلمین رضا مصباح، دکتر مجتبی فیض الهی فرماندار ، علی ستاری رییس بنیاد شهید و امورایثار گران و رجبعلی مینایی مسئول اقامه نماز شهرستان بهار با آقایان جواد شعبانی و امیر نوبرانی دیدار و از مجاهدت ها و ایثارگری های ایشان قدردانی نمودند.
اطلاعیه تعطیلی مدارس نوبت بعدازظهر

اطلاعیه تعطیلی مدارس نوبت بعدازظهر (1402/12/7 11:44:06)

با توجه به تداوم بارش برف، سرمای هوا و لغزندگی سطح معابر عمومی، آموزش در تمام دوره های تحصیلی در نواحی یک و دو همدان، شهرستان های اسدآباد، ملایر و رزن و مناطق جوکار، سردرود، #لالجین و شیرین سو امروز دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ در نوبت بعدازظهر به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.
فعال بودن سامانه بارشی سرد و کم‌رطوبت تا اواخر هفته در استان

فعال بودن سامانه بارشی سرد و کم‌رطوبت تا اواخر هفته در استان (1402/12/6 23:24:02)

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان: با توجه به آخرین خروجی مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی سامانه بارشی سرد و کم رطوبت تا اواخر هفته در منطقه و استان فعال بوده و بارش‌هایی را هرچند به شکل خفیف و پراکنده در برخی از ساعات در اکثر نقاط استان خواهیم داشت.
اطلاعیه استخدام و  جذب بهورز در روستاهای سطح شهرستان بهار به تعداد ۱۴ نفر

اطلاعیه استخدام و جذب بهورز در روستاهای سطح شهرستان بهار به تعداد ۱۴ نفر (1402/12/6 23:19:34)

دانشگاه علوم پزشکی همدان برای تامین نیروی انسانی در تعدادی از خانه های بهداشت تحت پوشش، در نظر دارد از میان داوطلبان واجد شرایط در سطح روستا از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و احراز صلاحیت های عمومی بر اساس قانون گزینش، نیروی بهورز پذیرش نماید.
آرشیو