سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

برنامه 130 هزار تنی تأمین، تدارک و توزیع انواع کودهای یارانه ازته، فسفاته و پتاسه برای استان همدان

برنامه 130 هزار تنی تأمین، تدارک و توزیع انواع کودهای یارانه ازته، فسفاته و پتاسه برای استان همدان (1403/3/27 16:26:03)

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان: شرکت خدمات حمايتي کشاورزي يکي از مهمترين شرکت هاي زير مجموعه وزارت جهاد کشاورزي مي‌باشد که به عنوان اولين و بزرگترين زنجيره تأمين و توزيع نهاده های کشاورزي در ايران، وظيفه بسيار مهم تأمين، تدارک و توزيع انواع نهاده‌هاي کشاورزي شامل کودهاي يارانه‌اي، سموم و بذور را در سطح کشور برعهده دارد.
اجرای عملیات قیرپاشی و پخش آسفالت با دستگاه فینیشر در ابتدای ورودی شهر بهار

اجرای عملیات قیرپاشی و پخش آسفالت با دستگاه فینیشر در ابتدای ورودی شهر بهار (1403/3/27 12:47:53)

ساماندهی معابر و خیابان های سطح شهر یکی از مطالبات مهم شهروندان است و این شهرداری نیز تلاش می نماید تا با اجرای اقداماتی در این زمینه ، خدمت رسانی مطلوب به شهروندان صورت پذیرد و رضایتمندی شهروندان فراهم آید.
آئین افتتاح واحد صنایع تبدیلی شرکت سبزه شور الوند در شهرک صنایع غذایی بهار

آئین افتتاح واحد صنایع تبدیلی شرکت سبزه شور الوند در شهرک صنایع غذایی بهار (1403/3/27 12:43:10)

واحد صنایع تبدیلی شرکت سبزه شور الوند با حضور آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان، دکتر فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار و دکتر بهراملو رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در شهرک صنایع غذایی بهار به بهره برداری رسید.
دومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان در قالب طرح شهید زین الدین همزمان با سراسر کشور در استان همدان برگزار شد
استاندار همدان:

دومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان در قالب طرح شهید زین الدین همزمان با سراسر کشور در استان همدان برگزار شد (1403/3/27 12:38:46)

دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان در بازدید از جلسه دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرائی استان، گفت: در این آزمون یک هزار و ۳۲۰ نفر در استان همدان شرکت کردند که ۵۶۴ نفر از بانوان و ۷۵۶ نفر از آقایان بودند.
کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از ۲۶ خرداد ماه از طریق سامانه  my.medu.ir قابل دریافت است

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از ۲۶ خرداد ماه از طریق سامانه my.medu.ir قابل دریافت است (1403/3/27 11:56:57)

دانش آموزانی که کارت ورود به جلسه آنها فاقد عکس است، لازم است با همراه داشتن کارت و یک قطعه عکس به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کرده تا مدرسه نسبت به الصاق عکس و درج مهر مدرسه بر روی عکس اقدام کنند.
مسائلی مانند حجاب با فشار حل نمی‌شود / باید همه سعی کنیم که نه بیراهه برویم و نه راه کسی را ببندیم
آیت الله جوادی آملی در دیدار پزشکیان:

مسائلی مانند حجاب با فشار حل نمی‌شود / باید همه سعی کنیم که نه بیراهه برویم و نه راه کسی را ببندیم (1403/3/27 11:29:40)

آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اینکه باید جلوی اختلاس و فساد گرفته شود، بیان کردند: جامعه اگر ببیند که مشکلات در بخش های مختلف اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی حل شده و استقلال کشور محفوظ است، آنها نیز قانونمندانه رفتار می کنند و به قانون احترام می گذارند و لذا مسائلی مانند حجاب و این موارد با فشار حل نمی شود بلکه باید همه سعی کنیم که نه بیراهه برویم و نه راه کسی را ببندیم.
حفاری، در دست کاوش!
خیابان باباطاهر قرار بود 80 روزه پیاده‌راه شود

حفاری، در دست کاوش! (1403/3/26 12:40:09)

روزشمار پروژه پیاده‌راه سازی باباطاهر که نمایانگر 80روز انجام پروژه بود همان روزهای نخست خاموش شد. براساس تصمیمات شهرداری منطقه 4 قرار بود در مدت 80 روز این پروژه به نتیجه برسد اما نمایان شدن ردپای برخی سفال ها سبب شد میراث فرهنگی در این پروژه ورود کند و کاوش‌های طولانی مدت جای حفاری‌های شهری را بگیرد.
اقلام را درب منزل تحویل مردم خواهیم داد / دغدغه مسکن را هم برطرف می کنم
وعده زاکانی:

اقلام را درب منزل تحویل مردم خواهیم داد / دغدغه مسکن را هم برطرف می کنم (1403/3/26 12:34:46)

زاکانی گفت: شب عید میوه را با حذف دلال‌ها خریدیم و شب عید امسال میوه در میادین نسبت به سال گذشته کمتر شده بود. برای کل کشور می‌توان این کار را انجام داد. می‌توانیم اقلام را درب خانه با کرامت تحویل مردم بدهیم
در فضای مجازی بدون شک باید محدودیت‌هایی ایجاد کنیم که ولنگاری نباشد/ در یکی از پایتخت‌های کشور‌های اسکاندیناوی پدر حق دارد فعالیت‌های بچه‌ی زیر ۱۸ سال را در فضای مجازی کنترل کند؛ پس نباید مانع حکمرانی شویم
قالیباف:

در فضای مجازی بدون شک باید محدودیت‌هایی ایجاد کنیم که ولنگاری نباشد/ در یکی از پایتخت‌های کشور‌های اسکاندیناوی پدر حق دارد فعالیت‌های بچه‌ی زیر ۱۸ سال را در فضای مجازی کنترل کند؛ پس نباید مانع حکمرانی شویم (1403/3/26 12:30:01)

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: شفاف بگویم باید حتما حضور قدرتمندانه‌ای در فضای مجازی داشته باشیم وگرنه حتما ولنگاری خواهد بود. یکی از پایتخت‌های کشور‌های اسکاندیناوی داشتم بچه تا زیر ۱۸ سال اگر در فضای مجازی باشد پدرش حق دارد تمام فعالیت‌هایش را کنترل کند پس نباید مانع حکمرانی شویم.
برنامه تبلیغاتی نامزد‌های انتخابات، امروز شنبه ۲۶ خرداد

برنامه تبلیغاتی نامزد‌های انتخابات، امروز شنبه ۲۶ خرداد (1403/3/26 12:27:17)

برنامه تلویزیونی «صف اول» با حضور مسعود پزشکیان از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در شبکه خبر روی آنتن خواهد رفت. همچنین محمدباقر قالیباف ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹ برنامه «با مردم» را در شبکه یک سیما خواهد داشت. حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی هم از ساعت ۲۲ تا ۲۲:۴۵ به صورت زنده در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری حاضر خواهد شد که این برنامه از شبکه خبر پخش می‌شود.
آن‌هایی که باید کتک بخورند، ما هستیم / دختران ما با اعتقادات ما مشکلی ندارند اما وقتی آن‌ها را مقابل خود قرار می‌دهیم و ضد دین می کنیم، آن ها را بدل به کسی می‌کنیم که متنفر می‌شود
پزشکیان:

آن‌هایی که باید کتک بخورند، ما هستیم / دختران ما با اعتقادات ما مشکلی ندارند اما وقتی آن‌ها را مقابل خود قرار می‌دهیم و ضد دین می کنیم، آن ها را بدل به کسی می‌کنیم که متنفر می‌شود (1403/3/26 12:17:21)

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما ۴۰ سال است با مداخله می‌خواهیم حجاب را نهادینه کنیم. آقایانی که به دنبال طرح نور هستند بگویند این موضوع ما را به نور می‌کشاند یا انتهای آن سیاه است؟کجای دین و اسلام گفته که باید چنین کاری انجام شود. آن‌هایی که باید کتک بخورند، ما هستیم. ما مقصر هستیم. تقصیر ما است. همه چیز دست ما است و داریم همه را از دین زده می‌کنیم.
آرشیو