سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

آئین افتتاح واحد صنایع تبدیلی شرکت سبزه شور الوند در شهرک صنایع غذایی بهار

آئین افتتاح واحد صنایع تبدیلی شرکت سبزه شور الوند در شهرک صنایع غذایی بهار (1403/3/27 12:43:10)

واحد صنایع تبدیلی شرکت سبزه شور الوند با حضور آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان، دکتر فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار و دکتر بهراملو رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در شهرک صنایع غذایی بهار به بهره برداری رسید.
دومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان در قالب طرح شهید زین الدین همزمان با سراسر کشور در استان همدان برگزار شد
استاندار همدان:

دومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان در قالب طرح شهید زین الدین همزمان با سراسر کشور در استان همدان برگزار شد (1403/3/27 12:38:46)

دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان در بازدید از جلسه دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرائی استان، گفت: در این آزمون یک هزار و ۳۲۰ نفر در استان همدان شرکت کردند که ۵۶۴ نفر از بانوان و ۷۵۶ نفر از آقایان بودند.
کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از ۲۶ خرداد ماه از طریق سامانه  my.medu.ir قابل دریافت است

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از ۲۶ خرداد ماه از طریق سامانه my.medu.ir قابل دریافت است (1403/3/27 11:56:57)

دانش آموزانی که کارت ورود به جلسه آنها فاقد عکس است، لازم است با همراه داشتن کارت و یک قطعه عکس به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کرده تا مدرسه نسبت به الصاق عکس و درج مهر مدرسه بر روی عکس اقدام کنند.
۷۰ درصد از ظرفیت آرامستان تکمیل شده است و امکان ایجاد معبر در این قسمت وجود ندارد/شهروندان و خانواده های متوفی اجازه جابجایی قبور را نمیدهند/ فرهنگ اشتباه چشم و هم چشمی و تجمل گرایی مانع رسیدگی به وضعیت آرامستان است

۷۰ درصد از ظرفیت آرامستان تکمیل شده است و امکان ایجاد معبر در این قسمت وجود ندارد/شهروندان و خانواده های متوفی اجازه جابجایی قبور را نمیدهند/ فرهنگ اشتباه چشم و هم چشمی و تجمل گرایی مانع رسیدگی به وضعیت آرامستان است (1403/3/25 15:39:19)

یکی از مباحث و مسائل روزهای اخیر در فضای مجازی و گفتمان مردم شهر بهار سازماندهی آرامستان و قطعه بندی قبور است که به دنبال پیگیری و برسی این امر از جوانب مختلف با حجت الاسلام علی قاسملو مدیر آرامستان وغسالخانه بهار به گفتگو پرداختیم.
چه اتفاقات دیگری باید برای مهاجران افغانستانی بیفتد که مسئولان باور کنند با یک بحران روبرو هستیم؟

چه اتفاقات دیگری باید برای مهاجران افغانستانی بیفتد که مسئولان باور کنند با یک بحران روبرو هستیم؟ (1403/3/25 13:14:34)

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: خطر حضور بی‌ضابطه اتباع افغانستانی در ایران اکنون بقدری افزایش یافته که به یکی از موضوعات پرجاذبه تبلیغات انتخاباتی برای بعضی از داوطلبان ریاست جمهوری تبدیل شده است.
روشنایی چراغ‌های معابر به صورت یکی در میان، خاموش کردن المان‌های غیر ضروری شهر و کاهش ۵۰ درصدی روشنایی پارک ها از اقدامات اداره برق جهت گذر موفق از پیک تابستان است
روابط عمومی اداره برق شهرستان بهار:

روشنایی چراغ‌های معابر به صورت یکی در میان، خاموش کردن المان‌های غیر ضروری شهر و کاهش ۵۰ درصدی روشنایی پارک ها از اقدامات اداره برق جهت گذر موفق از پیک تابستان است (1403/3/23 13:31:21)

دریافت پیام‌های مردمی از شهروندان بهاری در روز های اخیر نشان از نارضایتی مردم در خصوص کاهش روشنایی معابر و روشنایی دیر هنگام چراغ‌های برق در سطح شهر دارد. در همین خصوص خبرنگار نشاط شهر این موضوع را از روابط عمومی اداره برق شهرستان بهار پیگیری کرد.
بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات مربوط به مدارس حوزه انتخابیه با رئیس نوسازی و تجهیز مدارس‌کشور

بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات مربوط به مدارس حوزه انتخابیه با رئیس نوسازی و تجهیز مدارس‌کشور (1403/3/23 12:52:16)

فتح الله توسلی نماینده مردم شریف بهار و کبودراهنگ در جلسه ای با دکتر خانمحمدی معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور مسائل و مشکلات مربوط به مدارس حوزه انتخابیه را مطرح و پیگیری کرد.
اجتماعی، اقتصادی