سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

کلمه کلیدی:
ازتاریخ:
لغایت:
سرویس:
کدامنیتی:
در مراسم تجلیل از دو دهه فعالیت مذهبی فرهنگی محمد غفاری:

باید قدر داشته هایمان را بدانیم (1400/5/5 21:33:36)

مراسم تجلیل از دو دهه فعالیت فرهنگی استاد محمد غفاری، از اساتید و مربیان قدیمی قرآن در شهر بهار عصر دیروز در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور بهار با حضور جمعی از فعالین مذهبی فرهنگی و مسئولین شهر بهار برگزار شد.
رییس هیات والیبال همدان:

شهرستان بهار کارخانه بازیکن‌سازی است (1400/5/5 17:36:35)

رییس هیات والیبال استان همدان گفت: شهرستان بهار کارخانه بازیکن‌سازی در این رشته ورزشی است و در گذشته ظهور ستاره‌های ملی پوش را در سطح ملی و بین المللی از این شهرستان شاهد بوده‌ایم.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار :

باوجود کرونا سعی در برگزاری بهتر فعالیت های ورزشی داریم  (1400/5/5 11:41:10)

کرونا علاوه بر تلفات جانی ، به بخش های مختلفی از جمله رشته های ورزشی آسیب جدی رسانده است که ما برای آگاهی از این خسران یک تماس تلفنی با رئیس اداره ورزش و جوانان برقرار کردیم. 
گزارش میدانی از خانه های سازمانی و مشکلات آن برای اهالی :

منازل سازمانی یا جولانگاه شیاطین (1400/5/4 11:29:24)

خانه های سازمانی واقع در شهر بهار از جمله ساختمان های فرسوده در شه بهار است که قدمت آن به بیش از 40 سال می رسد، اما این منازل هم اکنون از فرط فرسودگی خالی از سکنه است و محلی برای تجمع اراذل و اوباش و حتی معتادین تبدیل شده است.

اعطای اعتبار نامه نماینده منتخب شهرستانهای مردم بهار و کبودرآهنگ در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی (1400/5/4 11:05:01)

مراسم اعطای اعتبار نامه نماینده منتخب شهرستانهای مردم شریف بهار و کبودرآهنگ در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور فرماندار شهرستان بهار ، نماینده منتخب ،دادستان شهرستان بهار، اعضای هیات اجرایی، اعضای هیات نظارت، اعضای هیات بازرسی، بخشداران و معاونین فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.