سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

کلمه کلیدی:
ازتاریخ:
لغایت:
سرویس:
کدامنیتی:

باهر مسئله‌ای که به سلامت انتخابات آسیب وارد کند به شدت برخود می شود. (1400/2/16 02:51:40)

محمود امینی رییس هیات نظارت بخش مرکزی با بیان اینکه سلامت انتخابات باید در دستور کار همه اعضا قرار بگیرد، بیان کرد: نظارت صحیح می‌تواند مهم‌ترین عامل برای اطمینان بخشی و سلامت در انتخابات تلقی شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهار:

باید توان حل مسئله نماینده منتخب مردم مدنظر باشد، نه بومی و غیر بومی بودن! (1400/2/15 11:20:25)

حبیب شهنوازیان گفت: نماینده منتخب باید خبره، باتدبیر و از دل مردم باشد و بتواند معضلات را با حداکثر توان در حوزه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی با بهره گیری از توان و مدیریت کلان کشوری حل نماید.

ریل گذاری حوزه علمیه برای آینده بشریت (1400/2/15 08:09:55)

مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری با بیان اینکه در دعوت به حوزه باید به صورت اساسی و ریشه‌ای جوانان را نسبت به آن آگاه کنیم، اظهار داشت: افراد مستعد ورود به حوزه باید بدانند که این دعوت صرفا یک درخواست احساسی، مذهبی و سطحی نیست، بلکه بر اساس نگاه زیر ساختی و به جهت انجام ریل گذاری نه برای آینده کشور که برای بشریت است.

رضا عسگری از کاندیداتوری انتخابات میان دوره مجلس بهار و کبودراهنگ انصراف داد (1400/2/14 18:00:14)

رضا عسگری معروف به قارداش یکی از کاندیداهای مطرح شهر لالجین که دور قبل با تعداد آرای قابل توجهی توانست جایگاه سوم را بین کاندیداها بدست آورد با انتشار بیانیه ای از ادامه رقابت انتخاباتی انصراف داد.

مدیریت آبفای شهرستان بهار از حاجی ئی به خسرو ترکمانیان رسید (1400/2/14 17:54:15)

اداره آبفای شهرستان بهار یکی از ادارات پر چالش شهرستان بهار در یک سال گذشته بود که به دلیل ادغام دو اداره آبفا و آبفار در حوزه شهر و روستا فعالیت می کرد، روز گذشته طی مراسمی ایمان حاجی ئی که بیش از یک سال مدیریت این اداره را عهده دار بود تودیع و خسرو ترکمانیان به عنوان مدیریت جدید آبفای شهرستان معرفی شد.