سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تعدادی از کاندیداهای شورای شهر بهار با تنظیم شکوائیه و ارسال آن به هیات نظارت بر انتخابات شوراها در استان ۱۹ مورد از تخلفات و موارد مورد سوال خود را در آن مطرح کردند و تقاضای رسیدگی به این موارد را داشتند.

شناسه خبر: 11315

به گزارش نشاط شهر تعداد ۱۳ نفر از کاندیداها با امضای این نامه اعتراضی موارد ۱۹ گانه ذکر شده در آن را تائید کردند که یکی از مهمترین موارد ذکر شده در این نامه عدم همخوانی آرای اعلامی برخی ناظران با آمار صورت جلسه و عدم تطابق آرای برخی کاندیداها در صورتجلسه با آمار تجمیعی است.

شایان ذکر است که اعلامیه صحت انتخابات از سوی فرمانداری بهار دو روز پیش به طور رسمی منتشر شد و در آن اطلاعیه ذکر شده بود که کاندیداها تا دو روز فرصت اعتراض نسبت به نتایج را دارند.

انتهای پیام/ 


برچسب ها: نامه_اعتراضی#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

آرشیو