سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11487
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از مراجعه یک‌هزار و ۱۵۲ بیمار با علایم تنفسی مشکوک به کرونا به بیمارستان‌ها طی ۲۴ ساعت اخیر خبر داد و گفت: حال ۴۶ بیمار وخیم گزارش شده است.

به گزارش نشاط شهرمحمد طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه تعداد موارد بیماری کرونا در استان در بخش سرپایی و بستری به ۶۱۹ مورد جدید رسیده است‌ اظهار کرد: از ابتدای بیماری در بخش سرپایی ۵۵ هزار و ۴۲۷ مورد ابتلا گزارش شده و موارد ابتلا در بخش بستری به ۲۱ هزار و ۸۲ مورد افزایش یافته است.

وی تعداد مراجعین سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا را طی ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۱۵۲ مورد عنوان کرد و ادامه داد: از این تعداد ۲۱۲ مورد در بخش عادی و  ۲۳ نفر در بخش ICU بستری هستند و حال ۴۶ نفر وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا در رابطه با آمار ابتلا به کرونا در شهرستان‌ها گفت: در اسدآباد ۹۹۴ نفر، شهرستان بهار یک هزار و ۱۰۱ نفر، تویسرکان یک‌هزار و ۱۴۱ نفر، رزن ۷۷۶ نفر، درگزین  ۳۰۵ نفر، فامنین ۳۴۲ نفر، کبودراهنگ یک هزار و ۱۳۴ نفر، ملایر ۴ هزار و یک نفر، نهاوند ۲ هزار و ۵۷۳ نفر، همدان ۸ هزار و ۱۲۸ نفر و خارج از استان ۴۷۸ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

وی ضمن اینکه از مردم خواست نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی جدی باشند یادآور شد: برگزاری دورهمی‌های خانوادگی باعث افزایش ابتلا به این بیماری می‌شود که مردم باید برای حفظ سلامتی خود و عزیزانشان از این برنامه‌ها پرهیز کنند.

 

انتهای پیام /


برچسب ها: حفظ_سلامتی#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
حوادث