سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، حسین رضوان را به عنوان سرپرست دانشگاه بوعلی‌سینا منصوب کرد.

شناسه خبر: 11939

به گزارش نشاط شهر به نقل از بسنا و وزارت علوم، در این حکم انتصاب آمده است:
نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه بوعلی‌سینا منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبرد‌های اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی(کارکنان)، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه‌جانبه علم‌وفناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت‌افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و درنهایت اجرای تمامی محور‌های سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.
در ادامه این حکم آمده است، توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای(مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های یعقوب محمدی‌فر، رئیس سابق دانشگاه بوعلی‌سینا در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
حسین رضوان، زاده سال ۱۳۴۶ در همدان، دارای دکتری تخصصی ایمنی‌شناسی، گرایش طراحی و ساخت واکسن و عضو هیأت‌علمی دانشگاه بوعلی‌سینا است که پیش از این معاون فرهنگی این دانشگاه بوده است.

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی