سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

جمعی از فعالان رسانه ای و اجتماعی شهرستان بهار ضمن حضور در دفتر استاندار و تبریک به آقای امیر حسین قهرودی بابت انتصاب این مسئولیت ، آرزوی موفقیت و سلامتی برای ایشان و همکارانشان در مجموعه استانداری را داشتند.

شناسه خبر: 11946

به گزارش نشاط شهر ، جمعی از فعالان رسانه ای و اجتماعی شهرستان بهار ضمن حضور در دفتر استاندار و تبریک به آقای امیر حسین قهرودی بابت انتصاب این مسئولیت آرزوی موفقیت و سلامتی برای ایشان و همکارانشان در مجموعه استانداری را داشتند. 

در این دیدار دوستانه جمع حاضر ضمن اظهار رضایت از اینکه جوانی خوش خلق و خوش رفتار به عنوان ریاست دفتر استاندار منصوب شده است اظهار امیدواری کردند که این انتصاب باعث تعامل بیشتر همه اقشار مردم با مجموعه استانداری شود.

در ادامه آقای امیرحسین قهرودی نیز ضمن تقدیر و تشکر از جمع حاضر فرمودند : از اینکه استاندار به بنده اعتماد داشتند و این مسئولیت را به بنده محول کردند تشکر میکنم.

وی در ادامه افزود : تمام تلاش ما این خواهد بود که مجموعه استانداری و شخص استاندار با  همه گروه‌ها و افکار مردم تعاملی قوی تر داشته باشد و همچنین همه پیشنهادات و توصیه دوستان را نیز با کمال میل به استاندار انتقال خواهیم داد و این قبیل مسائل استقبال خواهیم کرد.

 

مرتضی بهادربیگی

 

انتهای پیام/ص

 


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی