سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 12053
تاریخ انتشار: 1400/9/14 23:27:34

گفتگو به مناسبت روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین روز پاس داشت ارزش هاست , روز به اثبات رساندن خواستن توانستن است . روز نشان دادن ما میتوانیم است . روز جهانی معلولین گرامی باد .

به گزارش نشاط شهر، مهدی رحیمی یکی از معلولین شهرستان بهار است که مدت 32 سال است که در زمینه کار با سفال فعالیت می کند.

 

وی در معرفی خود گفت: بنده مهدی رحیمی فرزند محمد ابراهیم هستم که از سال 1368 شروع به کار سفال و رنگ آمیزی آن کرده ام در زمینه هنر بسیار علاقه مند بوده و در زمینه کار با سفال فعالیت میکنم.

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار نشاط شهر مبنی بر اینکه چقدر در این مسیر سختی ها را متحمل شده اید و تاکنون احساس محدودیت کرده اید، گفت: بنده در این مسیر بسیار سختی کشیده ام وبا امید به خدا و استقامت وپشتکار این مسیر را پیموده ام و هرگز احساس محدود بودن نکرده ام .

 

وی درخصوص اینکه خانواده در کار و زندگی اش تأثیر گذار بوده اند به خبرنگار ما گفت: خانواده ام به ویژه مادرم بسیار در کار و زندگی ام تأثیر گذار بود و در مسیر بسیار من را یاری کرده اند.

 

وی به پاسخ به سوال آیا تا به حال پیش آمد که در انجام کاری نا امید شوید و به خود بگویید به خاطر شرایط جسمی من توانایی انجام این کار را ندارم، گفت: خیر تا به حال برای بنده پیش نیامده که از انجام کاری نا امید شوم و نشده ام.

 

از سختی هایی که در طول زندگی تان متحمل شده اید برای ما بفرمائید و چگونه این سختی هارا پشت سر گذاشته اید؟

همیشه در زندگی برای همه ما دشواری های زیادی وجود دارد اما بنده با توکل به خداوند متعال با سعی و تلاش فراوان از تمامی این دشواری ها عبور کرده ام.

 

وی در سخن خود مبنی بر اینکه درخواستی از مسئولین دارند اظهار داشت: درخواست بنده از مسئولین عزیز این است که به جوانان کشور عزیزمان بیشتر توجه کنند و به آنها در زمینه های گوناگون بیشتر بها داده شود.

 

رحیمی در پایان گفت: توصیه بنده به دیگران این است که با توکل به خداوند متعال و با سخت کوشی می‌توانند به هدف های بزرگ خود برسند و از زندگی خود لذت ببرند.

 

 

فاطمه بدرلو

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
گوناگون