سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

اعتماد: یک منبع آگاه در مورد «م.س» می‌گوید: او در ۱۷ سالگی اولین تعرض خود را شروع می‌کند. بعدها به بهانه ازدواج از برخی زنان و دختران کلاهبرداری نیز کرده است. این پرونده اگر به درستی بررسی شود شاید بتوان گفت بزرگ‌ترین پرونده تجاوز به عنف در کشور است.

شناسه خبر: 14096

به گزارش نشاط شهر، روزنامه اعتماد نوشت:

یک منبع آگاه در مورد «م.س» می‌گوید: او در ۱۷ سالگی اولین تعرض خود را شروع می‌کند. بعدها به بهانه ازدواج از برخی زنان و دختران کلاهبرداری نیز کرده است. این پرونده اگر به درستی بررسی شود  شاید بتوان گفت بزرگ‌ترین پرونده تجاوز به عنف در کشور است.

«م.س» به اتهام تجاوز به عنف هفته گذشته در حالی‌که در بلوار ارم شهر همدان مشغول ورزش بوده، دستگیر و خبر دستگیری او ۲۷ دی‌ماه سال جاری منتشر شد. به دنبال انتشار این خبر برخی زنان که مورد آزار و اذیت یا کلاهبرداری از سوی وی واقع شده بودند، مقابل دادسرا تجمع کردند.

حسن خانجانی، دادستان همدان نیز در واکنش به تجمع زنان با اعلام مشخصات متهم گفت: برای اینکه پرونده «م.س» سریع‌تر به نتیجه برسد، ضروری است تا خود شاکیان هم مدارک‌شان را به مراجع قضایی تحویل دهند. دستگاه قضایی به جد پیگیر اتهامات وارده است تا حقی از کسی تضییع نشود.

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی