سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

به مناسبت ۲۲ اسفند روز شهدا و آخرین روز از هفته منابع طبیعی ،کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهار با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر لالجین و همچنین گلزار شهدای روستای حسام آباد ضمن تجدید میثاق با آرمانهای شهدای گرانقدر،اقدام به غرس تعدادی نهال نمودند.

شناسه خبر: 14371

شهادت "مرگی عاشقانه و عارفانه در راه خدای متعال است که در فرهنگ اسلام و بخصوص تشیع ،ارزشمندترین و گرانبهاترین حرکت، به شمار می رود.

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهار، به مناسبت ۲۲ اسفند روز شهدا و آخرین روز از هفته منابع طبیعی ،کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهار با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر لالجین و همچنین گلزار شهدای روستای حسام آباد ضمن تجدید میثاق با آرمانهای شهدای گرانقدر،اقدام به غرس تعدادی نهال نمودند.

 

 

 

 


انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

با یک تیم فنی ۳۰ نفره، ابتدا موقعیت اولیه را که مثلثی به اضلاع ۷ در ۶ در ۶ کیلومتر بود شناسایی کردیم؛ سپس سه منطقه را مشخص و اولویت‌بندی کردیم / دو دستگاه تلفن همراه تا ساعت ۷، ۸ شب روشن بودند؛ همین امر باعث شد محدوده دقیق‌تری را در اختیار تیم‌های پهپادی از جمله تیم ترکیه‌ای قرار دهیم / در نهایت به محدوده‌ای به قطر یک کیلومتر رسیدیم و با روشنایی هوا، محل سقوط شناسایی شد

اجتماعی، اقتصادی