سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

پیش از ظهر امروز کلنگ زمین چمن مصنوعی روستای کریم آباد با حضور فرماندار شهرستان بهار معاون امور عمرانی فرمانداری بخشدار صالح آباد رئیس اداره آموزش و پرورش بهار و خیرین به زمین زده شد.

شناسه خبر: 14710

 

به گزارش نشاط شهر، پیش از ظهر امروز کلنگ زمین چمن مصنوعی روستای کریم آباد با حضور فرماندار شهرستان بهار معاون امور عمرانی فرمانداری بخشدار صالح آباد رئیس اداره آموزش و پرورش بهار و خیرین به زمین زده شد.

 

مجتبی فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار ضمن تبریک ایام دهه کرامت گفت: زمین چمن مصنوعی روستای کریم آباد با هدف افزایش سرانه ورزشی دانش آموزان و استفاده نوجوانان در زمینی به مساحت ۵۴۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات آموزش و پرورش و خیری احداث خواهد شد.

 

در ادامه رئیس آموزش و پرورش بهار گفت: با بهره برداری از این زمین چمن مصنوعی سطح فضای ورزشی برای استفاده دانش آموزان این منطقه افزایش میابد و نوجوانان نیست می‌توانند در خارج از ساعات تحصیل از زمین چمن مدرسه استفاده کنند.

 

وی ادامه داد: زمین چمن مصنوعی در کمتر از دو ماه به بهره‌برداری رسیده و در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

 

 

هانیه عبدی

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار# روستا#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟