شهرستان بهار

توزیع ۱۱ هزار و ۸۶۱ بسته غذایی بین نیازمندان همدان

شناسه خبر: ۱۰۰۲۹
توزیع ۱۱ هزار و ۸۶۱ بسته غذایی بین نیازمندان همدان

مدیر امور شعب بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در همدان از توزیع ۱۱ هزار و ۸۶۱ بسته غذایی بین نیازمندان همدان خبر داد و گفت: در این میان ۱۱ میلیارد و ۸۱۳ میلیون و ۶۷۵ هزار و ۳۰۰ ریال هزینه شده است.

به گزارش نشاط شهر به نقل از فارس، مهری مکاری، به ارائه گزارشی از توزیع مواد غذایی بین افراد زیرپوشش بنیاد خیریه آبشار عاطفهها در شعب مختلف استان اقدام و اظهار کرد: در این مدت شعبه فامنین هشت سری اقلام شامل ۹۸۷ بسته به مبلغ ۶۷۹ میلیون و ۷۳ هزار ریال توزیع کرده است.

وی با بیان اینکه در شعبه جهیزیه و درمان ۱۰ سری اقلام شامل یکهزار و ۴۶۴ بسته به مبلغ ۸۷۸ میلیون و ۴۵ هزار ریال توزیع شده است گفت: در شعبه نهاوند ۱۵ سری اقلام غذایی شامل ۳۵۶ بسته به مبلغ ۲۷۵ میلیون و ۷۱۷ هزار تومان توزیع شد.

مدیر امور شعب بنیاد بینالمللی خیریه آبشار عاطفهها در همدان با بیان اینکه در شعبه رزن ۱۱ سری اقلام در قالب ۶۰۰ بسته غذایی به مبلغ ۵۷۰ میلیون ریال توزیع شد افزود: در شعبه ملایر ۲۱ سری اقلام شامل یکهزار و ۴۶۳ بسته به
مبلغ یکمیلیارد و ۱۱۸ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۵۰۰ ریال توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در شعبه اسدآباد نیز ۱۳ سری اقلام شامل یکهزار بسته غذایی به مبلغ ۹۲۹ میلیون ریال داشتیم گفت: در شعبه کبودراهنگ سه سری اقلام شامل یکهزار و ۵۰۰ بسته به مبلغ یکمیلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال توزیع شده است.

مکاری با اشاره به اینکه در شعبه شهرستان بهار ۱۵ سری اقلام شامل ۴۰۰ بسته به مبلغ ۵۴۰ میلیون و ۴۲۱ هزار ریال توزیع شده است اظهار کرد: در شعبه عام ۲۱ سری اقلام شامل ۹۷۶ بسته به مبلغ ۲ میلیارد و ۴۲۰ میلیون و ۲۰۹ هزار و ۸۰۰ ریال توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در امور شعب 22 سری اقلام شامل ۳ هزار بسته توزیع شده که در این زمینه ۲ میلیارد و ۸۱۰ میلیون و ۴۰۷ هزار ریال هزینه شده است گفت: در شعبه دمق ۱۱۰ بسته اقلام غذایی به مبلغ ۱۸۵ میلیون ریال توزیع شده است.

مدیر امور شعب بنیاد بینالمللی خیریه آبشار عاطفهها در همدان خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۴۰ سری اقلام شامل ۱۱ هزار و ۸۶۱ بسته به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۸۱۳ میلیون و ۶۷۵ هزار و ۳۰۰ ریال توزیع شده است.


انتهای پیام /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر