شهرستان بهار

توهین دهیار یکی از روستاها به یک خبرنگار و حمایت علنی از کاندید احتمالی مجلس

شناسه خبر: ۱۰۶۵۶
توهین دهیار یکی از روستاها به یک خبرنگار و حمایت علنی از کاندید احتمالی مجلس

در چند ماه مانده تا انتخابات مجلس شورای اسلامی شاهد بدرفتاری و توهین یک دهیار به خبرنگار این شهر و تهمت و افترا به وی بودیم و جالب اینجاست که این دهیار علنا از یک کاندید حمایت کرده و ابراز داشته بود: تا زمانی که ما (دهیاران) هستیم اجازه نخواهیم داد یک فرد بومی که نمی تواند دماغش را بالا بکشد به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس منتخب شود، پورمختار را ما حمایت کردیم بالا آمد.

به گزارش نشاط شهر، در حاشیه برگزاری مسابقه دارت بین سازمان های مردم نهاد و دهیاران، یکی از دهیاران در جمع اعلام کرد تا زمانی که ما (دهیاران) هستیم اجازه نخواهیم داد یک فرد بومی که نمی تواند دماغش را بالا بکشد به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس منتخب شود، پورمختار را ما حمایت کردیم آمد بالا ولی هیچگونه عملکرد مثبتی نداشت، یک نماینده باید به قدر کافی با مسائل روز و مسائل سیاسی آشنایی داشته باشد تا بتواند در کرسی مجلس به خوبی مطالبه گری کند و انتخاب ما مهندس ..... می باشد.

وی با عصبانیت خطاب به خبرنگار ما گفت : اصلا دلیلی ندارد که شما بخواهید کانال خبری روستایی راه اندازی کنید و خبرهای ما را درج کنید.

وی رو به دیگر دهیاران کرد و گفت: خودمان شخصا یک کانال روستایی راه اندازی می کنیم و هر چیزی که دلمان بخواهد در آن درج می کنیم و نیازی به هیچکدام از شما نداریم تا اخبار ما را پوشش دهید، خبرهایی که بیشتر آن کذب و یا به نفع مسئولین می باشد.

گفتنی است که این دهیار چندی پیش که تیم خبری ما برای تهیه گزارش به روستای مورد نظر رفته بودند آن ها را متهم کرده بود که شما از طرفداران کدام کاندید هستید و سپس به سوالات آنان پاسخ داده بود که در حین صحبت هایش به مسئولین شهرستان توهین کرده و مدعی بود اگر چیزی بر علیه من درج کنید بدون شک من منکر آن خواهم بود و شما به دردسر خواهید افتاد.

شایان ذکر است که این فرد سال هاست دهیاری این روستا را برعهده دارد و جالب اینجاست که بیش از نیمی از جمعیت روستا از عملکرد این دهیار اظهار نارضایتی داشتند.

تیم خبری ما پس از بازگشت از روستا و ارائه گزارش و برخورد این دهیار، مسئولین ارشد این پایگاه خبری بر اساس تصمیمات گرفته شده در تیم، صلاح دیدند تا این گزارش را کار نکنند.

یک خبرنگار آزاد است و هرجا که بخواهد می رود، هیچ کسی حق تعیین تکلیف برای هیچ خبرنگاری ندارد، و اگر غیر از این بود باید نامی دیگر به جای خبرنگار انتخاب می کردند.

این موضوع واضح و روشن است، نه تنها برای مسئولین شهرستان بلکه تمامی مسئولین استانی در جریان هستند که این پایگاه خبری چندین سال است که آغاز به کار کرده و زیر نظر هیچ نهاد یا ارگانی و یا شخص خاصی مدیریت و پشتیبانی نمی شود.

و مجموعه خبری ما چنین سخنان کذبی را رد کرده و سخنان این دهیار و هر فرد یاوه گو را محکوم به سکوت می کند.

از تمام مسئولین مربوطه خواهان رسیدگی به این موضوع هستیم که با دقت بیشتری در روستاها نظارت کنند چرا که برخی از افراد که به عنوان دهیار منصوب شده اند و سالهاست که از انتصاب آنان گذشته و طبق قوانین شورای روستایی باید طبق قوانین و مقررات با رای گیری مجدد افراد جوان، تحصیل کرده، با نگاه نو پای به میدان مدیریت بگذارند؛ برخی دهیاران برای خود حکومتی نوین با شیوه های جدید در روستاها راه اندازی کرده و نعوذبالله خدایی می کنند.

و سوالی از مسئولین خصوصا بخشدار و فرماندار دارم؟؟؟

مگر دهیاران به عنوان کارمند دولتی محسوب نمی شوند؟

آیا تبلیغ فردی در ملاء عام که هنوز زمان تبلیغات رسمی شروع نشده می توانند تبلیغ کنند؟

از ماست که بر ماست

وقتی نظارتی بر عملکرد چنین افرادی نباشد یک عده هر چقدر هم برای آبادانی یک محله، منطقه، شهر، استان و یا کشور تلاش کند بی نتیجه خواهد ماند؛ چرا که برخی افراد سودجو پشت پرده کمین کرده اند و فقط خودشان و افراد چاپلوسی که دور شان حلقه زده اند مهم است و برای دیگران ارزشی قائل نیستند.

وقتش نرسیده از خواب غفلت برخیزیم؟؟؟ دروغ، تزویر، خودخواهی و.... تا کی؟

چه کسی پاسخگوی مشکلات مردم است؟

فردوس نبی پور

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر