شهرستان بهار

افتتاح 6 پروژه در بخش صالح آباد

شناسه خبر: ۲۰۴۴
افتتاح 6 پروژه در بخش صالح آباد

6پروژه با اعتباري بالغ بر25980 ميليون ريال در بخش صالح آباد از توابع شهرستان بهاربا حضور امام جمعه صالح آباد-فرماندار شهرستان بهار –نماينده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شوراي اسلامي و تني چند از مسئولين شهرستان افتتاح شد.

بمناسبت گراميداشت دهه فجر6پروژه با اعتباري بالغ بر25980 ميليون ريال در بخش صالح آباد از توابع شهرستان بهاربا حضور امام جمعه صالح آباد-فرماندار شهرستان بهار –نماينده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شوراي اسلامي و تني چند از مسئولين شهرستان افتتاح شد. تعريض و روکش آسفالت محور همدان – سنندج بطول 5/3 کيلومتر و عرض 4/11 با اعتباري بالغ بر 12000 ميليون ريال به بهره برداري رسيد.

در ادامه ساختمان راهور شهر صالح آباد در ساختماني بمساحت 100 متر مربع در يک طبقه با اعتباري بالغ بر 400 ميليون ريال افتتاح شد. در ادامه مسکن مددجويي بمساحت 85 متر مربع با 850ميليون ريال اعتبار افتتاح شد .

سپس آسفالت ريزي معابر روستاي بهادر بيگ با بهره مندي 900 خانوار با اعتبار 4000 ميليون ريال از محل اعتبارات دهياري سپس ساختمان دهياري روستاي ميهمله عليا با 230 ميليون ريال افتتاح شد و در پايان مقاوم سازي واحدهاي مسکوني روستايي همزمان 68 فقره در شهرستان بهار با اعتباري بالغ بر 8500ميليون ريال مورد بهره برداري قرار گرفت.

در ادامه مسئولين با حضور در گلزار مطهر شهداي شهر صالح آباد به مقام والاي اين عزيزان اداي احترام نموده و مزار شهداي گرانقدر عطر افشاني و گلباران شد


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر