شهرستان بهار

تدابیر دولت تدبیر و امید برای روستای دولت آباد

شناسه خبر: ۳۰۰۹
 تدابیر دولت تدبیر و امید برای روستای دولت آباد

فرماندار بهار به همراه تعدادی از مسئولین از روستای دولت آباد بازدید کردند.| جلسه بررسي مشکلات روستاي دولت آباد از توابع شهرستان بهار در محل روستا برگزار شد.| مرادی پناه گفت: از محل ماده 180 مبلغ 80 ميليون تومان براي اين روستا در نظر گرفته شده است و براي نهر داخل روستا که 3 کيلومتر مي باشد نيز از محل حوادث غير مترقبه امسال اعتبار در نظر خواهيم گرفت.

جلسه بررسي مشکلات روستاي دولت آباد از توابع شهرستان بهار در محل روستا برگزار شد. در اين جلسه ابتدا بخشدار صالح آباد گفت: روستاي دولت آباد از روستاهاي کمتر توسعه يافته بخش صالح آباد مي باشد که توجه بيشتر مسولان را مي طلبد.

 موسي شالبافيان اضافه کرد: در نظام جمهوري اسلامي هدف کلي مسئولين خدمت به مردم مي باشد و همه بايد تلاش کنيم تا مشکلات مردم به ويژه روستائيان حل شود چراکه مردم لايق خدمت مي باشند.

در ادامه فرماندار بهار گفت: اساس توسعه مردم هستند که همه بايد درراستاي رفاه و آسايش مردم روستاها تلاش کنيم و افزايش اشتغال و تامين حداقل نيازهاي مردم سرلوحه کار قرار گيرد که دهياران با همفکري شوراها برنامه هاي مطلوبي را تدوين کرده و براساس برنامه حرکت کنند .

محسن مرادي پناه اضافه کرد:دولت تدبير و اميدخدمات ارزنده اي را در سطح روستاها داشته و خدمات بايد فراگير و گسترده تر باشد تا رضايت مردم جلب شود و با عمران و آباداني روستاها از مهاجرت روستاييان جلوگيري شود و مسئولين بايد منابع مالي را به صورت عادلانه توزيع کنند و درراستاي رشد و توسعه روستاها بکوشيم و تحول بزرگ و ماندگاري را در روستاها ايجاد کنيم .

 وي خبر داد: از محل ماده 180 مبلغ 80 ميليون تومان براي اين روستا در نظر گرفته شده است و براي نهر داخل روستا که 3 کيلومتر مي باشد نيز از محل حوادث غير مترقبه امسال اعتبار در نظر خواهيم گرفت. وي گفت : با توجه به فرا رسيدن ماه محرم 10 ميليون تومان نيز اعتبار براي تعمير سرويس بهداشتي روستا در نظر گرفته شده است.

 همچنين براي تعمير و تجهيز سرويس بهداشتي آموزشگاه اين روستا قول مساعد داده شد.وي گفت : اهالي روستاي دولت آباد از آب شرب سالم و بهداشتي بهره مند هستند تحت پوشش آبفار مي باشند و هيچ گونه مشکل کم آبي ندارند.

در پايان عدم اجراي بهسازي در روستا، جابجايي تيرهاي برق، عدم آنتن دهي تلفن همراه و شبکه هاي صدا و سيما، نبود کانال آبرساني، نبود غسالخانه، و نبود سرويس بهداشتي مناسب در مسجد از جمله مشکلاتي بود که توسط اهالي بيان شد .

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • اهالي :
  در تاریخ ۲۷ مهر ۹۳ ساعت ۲۱:۲۴
  جناب آقاي مرادي از پيگيري شما كمال تشكر رو دارم و خوشحالم كه شهرستان داراي چنين فرماندار با تدبيري هستش ولي خواهشا كار را به بخشدار نسپاريد چون ايشان خيلي وقت هستش كه اهميتي به اين موضوع نداده است.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر