شهرستان بهار

شهرستان بهار از شهرستان‌های فعال استان همدان درزمینهٔ ورزش ووشو است

شناسه خبر: ۴۶۲۸
 شهرستان بهار از شهرستان‌های فعال استان همدان درزمینهٔ ورزش ووشو است

بانوان ووشو‌کار همدانی با کسب سه امتیاز در پایان هفته چهارم لیگ ووشو بانوان کشور، در رده سوم تیمی بخش جوانان قرار گرفتند.

رئیس هیئت ووشو استان همدان گفت: بانوان ووشوکار همدانی با کسب سه امتیاز در پایان هفته چهارم لیگ ووشو بانوان کشور، در رده سوم تیمی بخش جوانان قرار گرفتند.

مسلم قاسمی با اشاره به عملکرد تیم ووشو بانوان استان همدان در لیگ برتر کشور اظهار داشت: هیئت ووشوی استان ۱۱ بانوی ووشوکار را در دو بخش ساندا و تالو به مسابقات لیگ اعزام کرد.

وی افزود: مینا جعفری، فاطمه ویسشیخرباط، فاطمهزهرا فقهرچی، پریسا محمدی، پریا کیوانراد، رضوان ترکتبریزی و مبینا هاشمی در بخش ساندا و فائزه نادریراد، فاطمه آقایی، نگار خرمروان و مبینابرخور در بخش تالو به مسابقات اعزام شدند.

رئیس هیئت ووشو استان همدان با اشاره به نتایج این مسابقات گفت: لیگ بانوان در دو رده جوانان و بزرگسالان در آکادمی ووشو در هفته سوم و چهارم پیگیری شد که بانوان همدان در رده جوانان در رده سوم قرار گرفتند.

قاسمی با اشاره به افزایش شمار ووشوکاران همدان بیان کرد: طبق آمار نیمه نخست امسال، بیش از ۸۵۰ نفر در رشته ووشو در استان همدان فعالیت میکنند.

وی عنوان کرد: شش شهرستان بهار، رزن، نهاوند، ملایر، تویسرکان و اسدآباد از شهرستانهای فعال استان همدان درزمینهٔ ورزش ووشو هستند.

رئیس هیئت ووشو استان همدان با اشاره به ظرفیت داوری و مربیگری ووشو استان همدان گفت: استان همدان در داوری و مربیگری رشته ووشو نیز از مربیان و داوران باتجربه ای برخوردار بوده و از این نظر خوشبختانه مشکلی وجود ندارد.

قاسمی عنوان کرد: داوران و مربیان بسیاری از درجهیک تا درجه ۳ در هیئت ووشو استان همدان فعالیت میکنند./مهر

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر