شهرستان بهار

​مسابقات لیگ کشتی استان به میزبانی بهار برگزار شد

شناسه خبر: ۴۸۲۱
​مسابقات لیگ کشتی استان به میزبانی بهار برگزار شد

این مسابقات به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادواره شهدای کشتی گیر شهرستان بهار و شهید محمد حاجیلویی و شهید میلاد مصطفوی و در دو روز پنج شنبه و جمعه 22 و 23 بهمن برگزار شد.

مهدی احمدلو رئیس هیئت کشتی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار ما گفت:این مسابقات به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادواره شهدای کشتی گیر شهرستان بهار و شهید محمد حاجیلویی و شهید میلاد مصطفوی و در دو روز پنج شنبه و جمعه 22 و 23 بهمن برگزار شد.

احمدلو ادامه داد: این مسابقات در قالب تیم نوجوانان و بزرگسالان برگزار شد که در رده نوجوانان 12 تیم از سراسر استان شرکت داشتند که از همدان ، نهاوند و تویسرکان هر کدام دو تیم و از اسدآباد ، فامنین، کبودراهنگ ، بهار و رزن نیز هر کدام یک تیم برای مسابقه اعزام کرده بودند و مسابقه به صورت تیمی بین این 9 شهرستان انجام شد و نتایج در انتهای لیگ مشخص خواهد شد.

احمدلو در مورد مسابقه بزرگسالان گفت: این مسابقه به صورت دوستانه و به صورت شش جانبه قرار بود برگزار شود که در آن دو تیم از بهار و از شهرهای تویسرکان ، نهاوند و بروجرد نیز یک تیم شرکت داشتند و تیمی هم از تهران قرار بود شرکت کند که به دلیل مشکل پیش آمده تنوانست در این مسابقات شرکت کند.

احمدلو اضافه کرد: در رده بزرگسالان تیم بهار با 73 امتیاز مقام اول ، نهاون با 72 امتیاز دوم و تویسرکان با 64 امتیاز مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

احمدلو در آخر از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به خاطر نهایت همکاری وی تشکر کرده و از مسئولین شهرستانی به خاطر عدم حضورشان در برگزاری مسابقه گلایه کرد و اظهار کرد: این مسابقات به همت هیئت کشتی شهرستان و با کمک اداره ورزش و جوانان برگزار شده است.

شایان ذکر است که در انتهای برگزاری مسابقات از پیشکسوتان ، خانواده شهدا و افرادی که در برگزاری مسابقه همکاری داشتند تقدیر شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر