شهرستان بهار

​مشخصات کاندیداهای نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی حوزه بهار و کبودراهنگ

شناسه خبر: ۴۸۵۴
​مشخصات کاندیداهای نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی حوزه بهار و کبودراهنگ


ردیف

نام کاندیدا

سال تولد

محل تولد

ساکن

تحصیلات

شغل

1

یداله ابراهیم خانی

1343

دستجرد کبودرآهنگ

کبودراهنگ

کارشناسی ارشد مدیریت

مدرس دانشگاه، مدیریت بحران استانداری

2

محمد علی پور مختار

1341

لالجین

لالجین

دانشجوی دوره دکترای حقوق

ریاست کمیسیون اصل نود مجلس

3

فتح اله توسلی

1352

آق کند کبودرآهنگ

لبنان

کارشناسی ارشد علوم سیاسی

دیپلمات

4

عیسی جعفری

1340

داقداق آباد

تهران

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

مشاور رئیس کل دیوان محاسبات کشور

5

ایوب حسن خانی

1363

طراقیه-کبودراهنگ

طراقیه

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

کارمند شرکت گاز

6

عبداله حسینی

1362

کردآباد کبودرآهنگ

کبودراهنگ

کارشناسی ارشد روابط بین الملل

آزاد

7

سید امیر حسین حسینی کرمیان

1356

بهار

همدان

کارشناسی ارشد حسابداری

مدیر بازرگانی املاک ومستغلات شهرداری همدان

8

علی حمیدی حبیب

1363

بهار

همدان

دانشجو دکترا مهندسی نفت

مهندس ارشد شرکت ملی نفت ایران

9

علی زارعی

1344

علیصدر

همدان

کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی

دبیرآموزش پرورش

10

اصغر سالمی گلزاری

1361

گزل ابدال

گزل ابدال

کارشناسی ارشد تاریخ تشیع

کارمند اداره گاز گل تپه

11

ابوالفضل شریفی

1363

کبودرآهنگ

کبودرآهنگ

کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی

کارمند شهرداری کبودرآهنگ

12

رضا شفیق

1358

خوشاب

خوشاب

کارشناسی ارشد

دبیرآموزش پرورش

13

حسن صفری

1338

لالجین

لالجین

کارشناسی ارشد شیمی

فرهنگی بازنسشته

14

ضیایی

1349

کبودرآهنگ

تهران

کارشناسی ارشد محیط زیست

مهندس حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران

15

مهدی طرلانی آذر

1360

لالجین

لالجین

کارشناسی ارشد عمران

کارمند جهاد کشاورزی کبودرآهنگ

16

عبداله طاهری-تیزرو

1341

لالجین

همدان

دکتری منابع آب زیرزمینی

هیات علمی دانشگاه بوعلی

17

داود طهماسبی

1359

بهار

بهار

کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی

مدرس دانشگاه پیام نور بهار

18

احمد عظیمی زاده

1341

تهران

همدان

دکترای (داخلی)مدیریت توسعه

بازنشسته سپاه

19

حجت اله غلامی

1363

کبودرآهنگ

کبودرآهنگ

کارشناسی ارشد حقوق اسلامی

دبیرآموزش پرورش

20

جمشید قاسمی

1353

صالح آباد

همدان

کارشناسی ارشد علوم تربیتی

کارمند دانشگاه فنی شهید مفتح

21

علی اصغر مرادی سلیم

1352

بهار

بهار

کارشناسی ارشد زبان فرانسه

مدرس دانشگاه

22

مجید مرادی شرف

1361

حسام آباد

لالجین

کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی

کشاورز

23

سید رحیم معینی

1349

کبودرآهنگ

کبودرآهنگ

کارشناسی ارشد ادبیات مقاومت

دبیرآموزش پرورش

24

محمد علی مینایی

1349

بهار

بهار

دکترای حرفه ای عمومی

پزشک

25

علیرضا منتش نیک

1357

قطارگوی گل تپه

قم

کارشناسی ارشد

استاد دانشگاه- بازرگان

26

سید محمدرضا نظری

1348

کبودرآهنگ

کبودرآهنگ

کارشناسی ارشد مطالعات اجتماعی

دبیرآموزش پرورش

27

ارسطو هوشمندی

1347

بهار

بهار

فوق لیسانس حقوق

فرهنگی، دبیر

28

غفار یعقوبی

1345

کبودرآهنگ

قم

کارشناسی ارشد فقه و اصول

روحانی

29

علی یعقوبی

1333

سردارآبادکبودراهنگ

تهران

مهندسی کشاورزی- فوق لیسانس علوم سیاسی

بازنشسته وزارت کار و امور اجتماعی

30

حیدر طاقتی مقدم

1364

چهارلی از بخش شیرین سو

چهارلی

کارشناسی ارشد تربیت بدنی

دبیر آموزش و پرورش

31

خسرو بیات

1346

همدان

همدان

کارشناسی ارشد علوم روانشناسی تربیتی

بازنشسته استانداری

32

حسن زائری لطف

33

علیرضا اسکندری صامت

1364

کبودراهنگ

34

خیراله محمدی


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر