شهرستان بهار

توجه ویژه به سلامت مردم باعث کاهش هزینه ها می شود

شناسه خبر: ۵۱۰۲
توجه ویژه به سلامت مردم باعث کاهش هزینه ها می شود

معاون فرماندار شهرستان بهار گفت :موضوع سلامت و بهداشت اهمیت مهمی دارد و اگر امروز کنترل نکنیم بابت آن باید هزینه های زیادی را پرداخت نمائیم.

به گزارش خبرنگار نشاط شهر؛علی اکبر سلطانی راد در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بهار،کارگروه سلامت و امنیت غذایی را جایگاهی برای هماهنگی و برنامهریزی بمنظور پیگیری وضعیت سلامت شهرستان دانست و گفت: مسئولان مربوطه باید توجه بیشتری به این موضوع داشته باشند.

وی مطرح کرد: در شهرستان بهار,13مرکز بهداشتي و درماني ,3پايگاه اورژانس , يک بيمارستان 32 تختخوابه در حال فعاليت است و يک بيمارستان 82تختخوابي با 75درصد پيشرفت فيزيکي در 4طبقه در حال ساخت است که با بهره برداري از اين بيمارستان بسياري از مشکلات بهداشتي شهرستان بهار مرتفع خواهد شد.

معاون فرماندار بهار با تاکید بر اینکه مشکلات آلودگی کود و فضولات مرغی مدیریت شوند گفت: جهاد کشاورزی و دیگر دستگاهای مرتبط موظف هستند و باید در این مسائل به صورت جدی وارد شوند.

سلطانی راد با اشاره به لزوم درمان بیماری سالک گفت: برگزاری کلاسهای آموزشی از جمله کارهاست که باید در این زمینه انجام شود.

وی بیان کرد: بیماری هایی که وجود دارند واگیر دار هستند و باید در این زمینه اطلاع رسانی بهتری صورت گیرد.
سلطانی راد در این خصوص گفت:همه ی دستگاه ها موظف هستند با سازمان بهداشت و درمان همکاری لازم را داشته باشند زیرا پیگیری چنین مسائلی کار یک دستگاه نیست.

وی افزود: نخاله ها و زباله هایی که تولید می شوند شهرداری ها باید متولی این کار را شناسایی کرده و به نیروی انتظامی معرفی کنند.

علی اکبر سلطانی راد گفت :موضوع سلامت و بهداشت اهمیت مهمی دارد و اگر امروز کنترل نکنیم بابت آن باید هزینه های زیادی را پرداخت نمائیم.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • شهروند :
  در تاریخ ۲۴ فروردین ۹۵ ساعت ۱۳:۱۴
  ضمن تشکر از همه دلواپسان سلامت مردم لطفا به فکر احداث درمانگاه تامین اجتماعی هم باشید.......پس کی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر