شهرستان بهار

اهدای بیش از هشتصد جلد کتاب به روستای حصار قره باغی

شناسه خبر: ۵۹۰۷
اهدای بیش از هشتصد جلد کتاب به روستای حصار قره باغی

مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر از اهداء بیش از هشتصد جلد کتاب توسط اعضا کانون ادبی پویا به روستای حصار قره‌باغی خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، معصومه فزونی ضمن تبریک دهه کرامت، ترویج فرهنگ مطالعه و بسط رسالت کتابخوانی بویژه در مناطق محروم را مستلزم عرضه کتاب و دسترس پذیر نمودن آن برای علاقمندان دانست.

وی عنوان کرد: در همین راستا در حرکتی خود جوش، اعضای کانون ادبی کتابخانه اقدام به جمعآوری و اهداء بیش از هشتصد جلد کتاب در موضوعات متنوع و مختلف نمودند و با نیازسنجی و هدفگذاری روستاهای محروم، در گام نخست برابر درخواستهای مکرر اهالی کتاب دوست روستای حصار قرهباغی برای این امر انتخاب شد.

مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر شهرستان بهار افزود: کتب اهدایی و جمعآوری شده را طی برنامهای هماهنگ با اهالی روستا و در جمع صمیمی آنان با برشمردن اهمیت جایگاه کتاب، مطالعه و ضرورت حفظ و نگهداری از کتاب؛ به دهیاری روستا تحویل و مقرر گردید مکانی درخور در پایگاه بسیج روستا به عنوان کتابخانه مدنظر قرار گیرد و کتب به صورت صحیح در اختیار اهالی گذاشته شود.

وی تصریح کرد: این حرکت خودجوش و فرهنگی موجب شور و نشاط و استقبال گرم اهالی روستا، خصوصا دانشآموزان را به همراه داشت که نشان از اشتیاق وافر به کتاب و مطالعه داشت.


فزونی یادآور شد: روستای حصار قرهباغی از دهستان بخش سیمینه رود شهرستان بهار واقع در 19کیلو متری جنوب بهار واقع گردیده است و دارای 945 تن سکنه میباشد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر