شهرستان بهار

مدرسه جودو در شهرستان بهار افتتاح شد

شناسه خبر: ۶۱
مدرسه جودو در شهرستان بهار افتتاح شد

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: این مدرسه کار خود را با ۴۰ ورزشکار در رده سنی نونهالان و نوجوانان زیرنظر مربیان ملی پوش شهرستان بهار، آقایان حسن نجفی و علی کریمی کار خود را آغاز نمود و هدف ای

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: این مدرسه کار خود را با ۴۰ ورزشکار در رده سنی نونهالان و نوجوانان زیرنظر مربیان ملی پوش شهرستان بهار، آقایان حسن نجفی و علی کریمی کار خود را آغاز نمود و هدف این مدرسه استعدادیابی و تشکیل تیم های نونهالان و نوجوانان در رشته جودو می باشد.

امام جمعه بهار  در آیین افتتاح مدرسه جودو اظهار داشت: پیامبر اسلام (ص) جوانی را پلی میان کودکی و پیری معرفی کرده‌اند و بنابر تأکید ایشان خوشبخت فردی است که از روی این پل به سلامت عبور و از جوانی‌ خود به درستی استفاده کند. حجت الاسلام حاتم نیا برای انجام عبادات، به جسم و بدنی سالم نیاز است و در ادعیه نیز از درگاه الهی می خواهیم که جسم مارا در راه خدمت وطاعت او قوی بدارد و این قوی بودن جز ار راه ورزش و تربیت جسم محقق نمی گردد .

وی ادامه داد: جوانان کنونی دارای انرژی، امید و ابتکار هستند و این مهم در آغاز انقلاب و هشت سال دفاع مقدس که جوانان نسل اول آن را به پیروزی رساندند، آشکارا تصویر‌گری شده است. وی جوانان کنونی را وارث دو نسل گذشته انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد: امروز پیشرفت‌های کشور در تمام زمینه‌ها مرهون رشادت‌ها، امید و آگاهی جوانان است و ارزش خاص خود را دارد.

وی تحصیل، تهذیب و ورزش را جزو تأکیدات رهبر فرزانه انقلاب به جوانان برای رشد و تعالی ذکر کرد. وی ورزش را یکی از مهمترین عرصه حضور جوانان و تخلیه هیجانات جوانی عنوان کرد و گفت: تهذیب و تربیت نفس همراه با تربیت جسم باید مدنظر قرار گیرد و این مهم در کنار هم ارزش دو چندانی پیدا می کند./فرمانداری بهار

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر