شهرستان بهار

ايجاد 63 فرصت شغلي جديد در شهرستان بهار با افتتاح پروژه‌هاي كشاورزي

شناسه خبر: ۶۵۴۸
ايجاد 63 فرصت شغلي جديد در شهرستان بهار با افتتاح پروژه‌هاي كشاورزي

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهـار از بهره‌برداری از چهار پروژه عمرانی و تسهیلاتی بخش‌ کشاورزی در اين شهرستان در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: با اين افتتاح، برای 63 نفر فرصت شغلی جديد ایجاد می‌شود.

به گزارش نشاط شهر هوشنگ کرمی در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اینکه امسال در دهه فجر چهار پروژه به بهرهبرداری میرسد، افزود: این تعداد پروژه با اعتباری معادل 125 هزار میلیون ریال افتتاح خواهد شد.

وی بابیان اینکه در دهه فجر امسال 3 پروژه در بخش صنایع از جمله سورت و بستهبندی سیبزمینی، سردخانه بالای صفر و بستهبندی آجیل و خشکبار افتتاح خواهد شد، ادامه داد: یک پروژه آماده بهرهبرداری شامل پرورش دام (پرورش گاو شیری) به بهرهبرداری خواهد رسید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهـار تأکید کرد: از چهار طرح قابل افتتاح در شهرستان بهار، دو طرح در بخش لالجین، یک طرح در بخش مرکزی و یک طرح در صالحآباد قرار دارد.

وی یادآور شد: با افتتاح این چهار پروژهها در شهرستان بهار برای 63 نفر فرصت شغلی جدید به صورت مستقیم ایجاد میشود.

کرمی در ادامه با اشاره به اجرای طرح تولید مرغ سایز با اشاره به اینکه این طرح در راستای توسعه صادرات بسیار مؤثر خواهد بود، بیان کرد: مرغ سایز با حداکثر وزن یکهزار و 800 کیلوگرم عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دوره پرورش مرغ سایز 42 روز بوده و تولید این مرغ میتواند تعداد دورههای جوجهریزی واحدهای تولیدی را در سال افزایش دهد، ادامه داد: در مرغ سایز ذخیره بقایای دارو در گوشت مرغ و ذخیره چربی وجود ندارد و طعم مرغ نیز بهتر است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهـار کاهش ریسک ابتلای مرغها به بیماری، کاهش هزینههای تولید، افزایش تعداد دفعات جوجه ریزی، کاهش مصرف نهادها و ... را مزایای اجرای این طرح دانست.

انتهای پیام
نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر