شهرستان بهار

لالجین به‌عنوان شهر جهانی سفال باید شایسته‌تر معرفی شود

شناسه خبر: ۶۷۲۶
 لالجین به‌عنوان شهر جهانی سفال باید شایسته‌تر معرفی شود

استاندار همدان با بیان اینکه باید لالجین به‌عنوان شهر جهانی سفال بهتر و شایسته‌تر معرفی شود،گفت:سرمایه‌گذاری برای صنایع بسته بندی سفال لالجین پیگیری شود.

به گزارش نشاط شهر ، به نقل از تیترشهر : محمد ناصر نیکبخت ظهر امروز در بازدید از روند ساخت پروژه بیمارستان 644 تختخوابی بهار اظهار داشت: بیمارستان بهار یکی از خواستههای مردم است که ضرورت دارد هر چه سریعتر آماده بهره برداری شود.

وی گفت: با پیمانکار پروژه جلسه خوبی برای تسریع در اتمام پروژه با اولویتبندی مناسب برگزار شده و دانشگاه علوم پزشکی نیز برای تجهیز بیمارستان بهار آمادگی خود را اعلام کرده است.

نیکبخت افزود: اعتبار بیمارستان که از مصوبات سفر رئیس جمهور است به صورت کامل تخصیص یافته است و همه تلاش مسؤلان تسریع در اتمام ساخت بیمارستان و پاسخ به خواسته مردم است.

استاندار همدان همچنین در بازدید از نمایشگاه و دبیرخانه شهر جهانی سفال لالجین گفت : مدیر کل گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی استان را مدیر شایستهای میشناسم که میتواند و باید لالجین را بهتر و شایستهتر معرفی کند.

وی با بیان اینکه ساختمان دبیرخانه باید معرف سفال و شهر جهانی لالجین و ساختمانی جذاب برای گردشگران باشد،گفت: فروش سفال خارجی در لالجین ممنوع است و اصناف باید این ممنوعیت را به نفع شهر جهانی سفال لالجین رعایت کنند و سرمایهگذاری برای صنایع بسته بندی سفال لالجین پیگیری شود.

منبع : تسنیم

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر