شهرستان بهار

رضا طهماسبی یکی از کاندیداهای شورای شهر بهار گفت :

یکی از مشکلات بهداشتی شهر وجود کارخانه های اسید سازی در نزدیکی شهر بهار است

شناسه خبر: ۶۸۴۴
 یکی از مشکلات بهداشتی شهر وجود کارخانه های اسید سازی در نزدیکی شهر بهار است

​رضا طهماسبی یکی از کاندیداهای شورای شهر بهار است که امشب در مسجد ابوالفضل (ع) به ایراد سخنرانی پرداخت.

طهماسبی در ابتدا به معرفی خود پرداخت و گفت: فرزند تقی و متولد سال 54 هستم و تحصیلاتم مهندسی کشاورزی با گرایش ماشین الات و ادوات کشاورزی است .

وی در ادامه به بیان فعالیت های خود پرداخت و گفت: بنده چندین سال است در سازمان های مردم نهاد فرهنگی ، اجتماعی و هنری برای اعتلای این شهر فعالیت دارم .از جمله این نهادها را میتوان مجمع جوانان شهرستان بهار ، کهن میراث بهار ، جوانان امید و نشاط ، پایگاه خبری نشاط شهر به عنوان عکاس و خبرنگار که یکی از کارهایی که انجام داده ام به عنوان کسی که مشکلات را از نزدیک دیده و حس کرده ام برنامه هایی برای این مردم و شهر چیده و تدوین کرده ام .

طهماسبی گفت: یکی از مشکلات شهر ما عدم وجود مدیران بومی در ادارات بهار است . بنده منکر مدیر غیر بومی نیستم مدیران بومی و غیر بومی هر دو می توانند خوب کار کنند و اما متاسفانه ما وقتی افراد توانمند و قدرتمندی در شهر داریم چرا شورا نمیتواند این افراد را به این ارگان ها جهت پست های مدیریتی معرفی کند ؟

وی ادامه داد: یکی از برنامه هایی که بنده دارم در رابطه با اقتصاد تک بعدی منطقه است. کشاورزی در سال هایی اخیر به دلیل کمبود آب و بحران آب در حال افول است باید منابع آبی خود را حفظ و تقویت کنیم.

طهماسبی اظهار داشت: این کار با استفاده از سد بندی های جدید و همکاری با بخش صالح آباد امکان پذیر است به طوری که آبراه های این رودخانه فصلی را باز نگه دارند و آب های این رود را هدر ندهند، تا منابع آبی و چاه های آب ما تقویت شوند و پاکسازی و رفع زباله های این رودخانه در سالم نگه داشتن این آب ها برای مصارف کشاورزی ما بسیار کار ساز و مفید خواهد بود .

در ادامه طهماسبی از یکی از مشکلات بهداشتی شهر که وجود کارخانه های اسید سازی در نزدیکی شهر بهار است گفت و از مشکلات سلامتی و گازهای تولید شده این کارخانجات که با تنفس و واکنش شیمیانی در بدن تبدیل به اسیدی خطرناک میشود توضیح داد و سلامت را ارجح ترین بخش نسبت به بخش های اقتصادی همچون پاساژ دانست .

وی گفت: یکی از مشکلات این شهر نزدیک بودن این شهرک صنعتی به شهر بهار است که خلاف قوانین است . شاید شورای شهر نتواند در این بخش مستقیم وارد شود . اما میتواند با کمک و رایزنی با مسئولین بالادستی این مشکل را حل کند .

گزارش و عکس: مرتضی سلیمانی

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر