شهرستان بهار

در نشست مجمع پویندگان بهار و پویش مردمی با رئیس شورای شهر بهار بیان شد :

تاکنون هیچ فرد بومی ریاست اداره ورزش و جوانان را قبول نکرده/ ایستگاه قدیم مینی بوس محل عرضه میوه و تره بار می شود

شناسه خبر: ۷۳۰۹
 تاکنون هیچ فرد بومی ریاست اداره ورزش و جوانان را قبول نکرده/ ایستگاه قدیم مینی بوس محل عرضه میوه و تره بار می شود

​عصر روز پنج شنبه 30 آذرماه اعضای مجمع پویندگان اعتلای بهار و پویش مردمی در دیداری با رئیس شورای شهر بهار در محل خانه جوانان شهر بهار به پرسش و پاسخ در خصوص مسائل شهری پرداختند.

به گزارش نشاط شهر، در این نشست تعدادی از اعضای حاضر در جلسه به بیان پرسش های خود پرداخته و در خصوص مسائلی همچون مکان قرارگیری درمانگاه تامین اجتماعی، کلان شهر شدن همدان و تاثیر آن بر شهر بهار و تغییر مدیران شهرستان به بحث پرداختند.

همچنین اعضای حاضر به انتقاد از نصب بنرهای تبلیغاتی سایر شهرها در میدان اصلی و نقاط مختلف شهر پرداختند و همچنین از نبود تابلوی خوش آمدگویی مختص شهرداری بهار و دلیل تعویض تابلوی خوشآمدگویی شهر بهار بدون هماهنگی مسئولین اجرایی شهرستان انتقاد کردند.

در ادامه اعضای حاضر خواستار ساماندهی کارگران میدان کارگر ، تاکسی های خطی در شهر و انتقال مشاغل مزاحم به بخش مشاغل صنعتی و رسیدگی به سد معبر بعضی از مشاغل در سطح شهر شدند.

در ادامه حسین فیض اللهی با تشکر از پیگیری نهادهای مردمی ، سمن ها و گروه های مردمی گفت:دیدار با مدیران کل ادارات، مطالبه گری خواست های مردمی، دیدار با سرمایه گذاران جهت ایجاد اشتغال از مهمترین اقدامات ما در این مدت بوده است.

برای ریاست اداره ورش با سه نفر صحبت کردیم هیچ کدام قبول نکردند

وی در ادامه به پاسخ پرسش های مطرح شده پرداخت و در مورد تغییر مدیر اداره ورزش و جوانان توضیحاتی داد و گفت: ما نیز پیگیر هستیم که یک مدیر بومی برای این اداره در نظر گرفته شود. در این خصوص با نماینده مردم بهار و کبودراهنگ، فرماندار شهرستان، امام جمعه و مدیر کل اداره ورزش و جوانان صحبت کرده ایم و به ما گفته اند که شما فردی که شایسته این منصب باشد معرفی کنید.

وی ادامه داد: در این زمینه با سه نفر از افراد بومی صحبت کرده ایم ولی تاکنون کسی قبول نکرده که دلیل آن بودجه کم ادارات و انتظارات بالا و بحث حقوق و مزایا می باشد.

فیض الهی ادامه داد: تعیین رئیس اداره ورزش و جوانان با فرمانداری است و فرمانداری نیز به شورای شهر اعلام کرده که اگر فردی بومی و شایسته می شناسید معرفی کنید، شورای شهر نیز آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات گروه های مردمی برای تعیین فرد بومی می باشد.

70 دستگاه تاکسی برای شهر بهار زیاد است

فیض الهی در مورد مشکل تاکسی های خطی و تجمع آنها در خیابان 17 شهریور گفت: در دوره های قبل مجوز 70 دستگاه تاکسی برای بهار داده شده که با توجه به تک مسیر بودن شهر این تعداد زیاد است و در شهر زیرساخت لازم برای تجمع این تعداد تاکسی وجود ندارد و همین باعث ایجاد ترافیک در خیابان 17 شهریور می شود.

پیشنهاد تغییر مکان ساخت درمانگاه تامین اجتماعی را داده ایم/ ایستگاه مینی بوس بازارچه میوه و تره بار می شود

وی ادامه داد: پیشنهاد تغییر مکان درمانگاه تامین اجتماعی را داده ایم و قصدمان این است که همه خدمات در یک منطقه جمع نشده و در همه شهر پراکنده شود، اما مکان دقیق آن فعلا اعلام نخواهد شد.

رئیس شورای شهر بهار در ادامه گفت: ایستگاه قدیم مینی بوس را برای ایجاد بازارچه میوه و تره بار به بخش خصوصی واگذار کرده ایم و قرار است با غرفه بندی میوه و تره بار در آن به فروش برسد.

ساختمانهای مخروبه و بلا استفاده تخریب خواهند شد

فیض اللهی ادامه داد: در مورد زمین ها و ساختمان های بلا استفاده اقداماتی انجام داده ایم و برایشان اخطاریه هایی فرستاده ایم و اگر به اخطاریه ها توجه نکنند دیوارهای مخروبه این ساختمان ها تخریب خواهد شد.

وی در مورد مشاغل صنعتی گفت: شهرداری تسهیلاتی برای مشاغل صنعتی واقع در بلوار کشاورز قرار داده تا محل کار خود را به بخش مشاغل صنعتی انتقال دهند.

وی در مورد جذب سرمایه گذار گفت: ایجاد نیروگاه خورشیدی در بهار یکی از پروژه های بلندمدت ماست و همچنین با چند سرمایه گذار در مورد اشتغال صحبت هایی شده که امیدواریم ثمربخش باشد و به نتایج خوبی در این زمینه نیز برسیم.

ماهیانه 200 هزار تومان قبض موبایلم شده است/ تابلوی مخصوص شهرداری در ورودی بهار نصب می کنیم

فیض اللهی در مورد بیلبوردهای تبلیغاتی گفت: تابلوی ورودی شهر مربوط به میراث فرهنگی و شهرداری بهار است و به زودی قرار است یک تابلوی مخصوص شهرداری بهار در ورودی نصب شود.

فیض اللهی در پایان با بیان این مطلب که از وقتی که به عنوان عضو شورای شهر انتخاب شده ماهیانه 200 هزار تومان پول قبض موبایلش افزایش یافته گفت: تمام تلاش ما برای شهر و حل مشکلات مردم است و ما از همه گروه های مردمی و نهادهای مردمی می خواهیم که در این راه با ما همراهی کنند تا بتوانیم به بهترین نحو مشکلات را حل کنیم.

مرضیه کریمی رادپور

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر