شهرستان بهار

در استان همدان صورت گرفت :

تشکیل جلسه کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای بهار، لالجین و صالح‌آباد

شناسه خبر: ۷۷۸۸
 تشکیل جلسه کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای بهار، لالجین و صالح‌آباد

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از تشکیل جلسه کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای بهار، لالجین و صالح‌آباد در محل دفتر معاونت محترم امور عمرانی استانداری همدان با حضور اعضاء کمیسیون خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، مریم سمایی بیان کرد: در راستای رسیدگی به مشکلات شهروندان و سرعت بخشیدن به روند اجرای طرحهای شهرسازی از جمله بازگشایی و تعریض معابر، تحققپذیری کاربریهای عمومی و غیرانتفاعی شهری، پیشنهادات مختلفی مطرح شد که اعضاء در عین نظر گرفتن حقوق مالکین بر حفظ حقوق تمامی شهروندان در راستای عدالت شهری در توزیع خدمات تأکید داشتند.

سمایی افزود: در این جلسه، موضوع اصول شهرسازی و احداث معابر و شبکه دسترسی مناسب مبتنی بر واقعیتهای کنونی شهر از جمله اولویتهای مهم بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این راستا تعدادی از پروندهها با اولویت حل مسائل و مشکلات فوری شهر و شهروندان از جمله کمک به تکمیل تعریض و آزادسازی کمربندی در شهر بهار جهت تسهیل در رفت و آمد عمومی و حل مشکلات ترافیکی شهر، جابجایی و ابقاء معابر و برخی از کاربریها از جمله آموزشی و مسکونی مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

وی یادآور شد: ضمناً در شهر لالجین نیز اصلاح خط پروژه برخی معابر از جمله کوچه وحدت، ضلع شمالی بلوار معلم و در شهر صالحآباد نیز با توجه به ضرورت ساماندهی بخشی از محور ورودی شهر و ایجاد رونق و همچنین سیمای شهری مطلوب طرح بلوار الغدیر مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

سمایی در پایان عنوان کرد: در این جلسه بر توسعه متوازن شهرها و توزیع امکانات و دسترسی برابر همه شهروندان که در اولویت اقدام کمیسیون ماده پنج بوده و بر حرکت در چارچوب ضوابط و مقررات تأکید شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر