شهرستان بهار

سگ های وحشی جان كودك رزنی را گرفتند

شناسه خبر: ۹۰۱۱
سگ های وحشی جان كودك رزنی را گرفتند

معاون فرماندار رزن گفت: حمله چند قلاده سگ وحشی ولگرد به پسر بچه هفت ساله ای در این شهرستان سبب مرگ وی شد.

به گزارش نشاط شهر، علیرضا نوربخش روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینكه حادثه روز گذشته در حاشیه روستای حكان از توابع رزن روی داد، اضافه كرد: چند قلاده سگ به كودكی حمله كردند كه به علت شدت جراحت های وارده كودك در همان مكان جان خود را از دست داد.
معاون فرماندار رزن بیان كرد: با توجه به قرار گرفتن در فصل جفت گیری حیوانات احتمال حمله آنها به جوامع انسانی بسیار زیاد است.
نوربخش افزود: چنانچه حیوانات درنده و وحشی هنگام جفت گیری احساس خطر كنند یا افرادی اقدام به سنگ پرانی به سمت آنها كنند به طور حتم به وی حمله ور می شوند.
وی همچنین نسبت به حمله گرگ نیز هشدار داد و گفت: با توجه به قرار گرفتن در فصل جفت گیری احتمال حمله این گونه جانوری زیاد است بنابراین باید بیش از گذشته مراقب بود.
به گزارش ایرنا، اهالی 2 شهرستان رزن و بهار استان همدان از اوایل سال 90 تاكنون چندین نوبت مورد هجوم و حیوانات درنده به ویژه گرگ قرار گرفته اند.
اواسط تیرماه سال 94 گرگ در سه نوبت وارد 2 روستای تخت و ملابداغ از توابع بخش سردرود شهرستان رزن شد و در 2 حادثه كه در 2 روز متوالی رخ داد گرگ از ناحیه گردن و صورت یك دختر و پسر حدود چهار ساله را در این 2 روستا زخمی كرد كه با حضور به موقع اعضای خانواده گرگ متواری شد.
همچنین در سانحه سوم كه برای دومین بار در روستای ملابداغ رخ داد یك قلاده گرگ قصد حمله به یك پدر و فرزند را داشت كه با هیاهو و حضور همسایه ها گرگ پا به فرار گذاشت.
نیروی انتظامی شهرستان بهار نیز اواخر بهمن ماه سال 94 جسد یك مرد 30 ساله را در حواشی روستای رسول آباد (تاج آباد) كشف كردند كه طبق بررسی های صورت گرفته این مرد طعمه حیوانات درنده شده بود به گونه ای كه تنها بخشی از نیم تنه بدن آن باقی مانده بود.
در آخرین گزارش منتشره در ایرنا نیز گرگ در 2 نوبت 19 خرداد 95 اقدام به حمله به 2 كودك خردسال در روستای عمان از توابع بخش قروه درجزین شهرستان رزن كرد.
همچنین شهریور ماه سال 95 یك قلاده گرگ با حمله به گله گوسفندان در حاشیه روستای جامشلو بخش مركزی شهرستان رزن 2 راس از آنها را تلف كرد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر