شهرستان بهار

محمدعلی پورمختار تایید صلاحیت نشد 

شناسه خبر: ۹۱۹۰
محمدعلی پورمختار تایید صلاحیت نشد 

با پایان یافتن زمان شکایات داوطلبین بر احراز صلاحیت داوطلبین نمایندگی مجلس، شب گذشته رییس هیات نظارت بر انتخابات استان از تایید ۱۷۹ نفر از داوطلبان یازدهمین دوره نمایندگی انتخابات مجلس خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، طبق گفته حجت الاسلام جلال مرادی در استان همدان ۴۷/۱۱ درصد از داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس تایید صلاحیت، ۲۵/۲۶ عدم احراز و مابقی رد صلاحیت شدند.

کمترین میزان تایید صلاحیت ها در شهرستان اسد آباد و بیشترین آن در شهرستان بهار و کبودراهنگ می باشد به طوریکه در حوزه بهار و کبودراهنگ ۳۹ نفر تایید شده اند که با توجه به تعداد انصرافی ها تا روز گذشته ۵ نفر به تعداد تایید صلاحیت شدگان افزوده شده است.

آقای مرادی همچنین به این نکته اشاره کرده که تقریبا در روند تایید صلاحیت کاندیداهای شاخص و نمایندگان تغییری حاصل نشده است. طبق گفته رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان، در روند تایید صلاحیت ها کاندیداهای شاخص و نمایندگان همچنان در لیست ردصلاحیت ها قرار دارند.

دو داوطلب شاخص حوزه بهار و کبودراهنگ محمدعلی پورمختار و علی یعقوبی می باشند که با اعلام تائید صلاحیت ها همه منتظر بودند تا نظر نهایی در مورد این دو را دریابند. طبق گفته مرادی آنطور که به نظر می رسد علی یعقوبی و محمدعلی پورمختار که جزء کاندیداهای شاخص استان هستند همچنان جزء لیست رد صلاحیت شدگان بوده و صلاحیتشان تایید نشد.

عدم حضور پورمختار و یعقوبی در عرصه رقابت انتخاباتی فصل جدیدی از تاریخ را برای مردم بهار و کبودراهنگ رقم خواهد زد و سایر داوطلبین بدون حضور نماینده فعلی فرصت بهتری برای عرض اندام خواهند داشت. باید منتظر بود تا ببینیم کدام داوطلب در کسب آرای مردم موفق خواهد شد./ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر