شهرستان بهار

کارشناس اقتصادی شهر بهار :

توجه به مسائل اقتصادی مهمترین شاخصه انتخاب مردم باشد

شناسه خبر: ۹۲۱۴
 توجه به مسائل اقتصادی مهمترین شاخصه انتخاب مردم باشد

مجید قاسمی جمشید کاندیدای انصرافی نمایندگی مجلس در دوره یازدهم گفت: با چندین سال تجربه خدمت در فنی و حرفه ای و حضور در شورای اسلامی شهر بهار در دوره گذشته ،برنامه هایی برای اولویتهای استان در شهرستانهای بهار و کبودراهنگ داشتم که در این دوره قسمت نبود از طریق مجلس شورای اسلامی دنبال کنم.

به گزارش نشاط شهر، مجید قاسمی جمشید کاندیدای انصرافی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بهار و کبودراهنگ می باشد که پیش از این سابقه عضویت شورای شهر بهار را در کارنامه خود دارد

وی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: اولویت های اقتصادی و اشتغال استان در مطالعات آمایش سرزمینی کشاورزی و صنایع دستی و گردشگری است و بنده طی بیست سال گذشته از نزدیک با این بخشها ارتباط داشتم.

قاسمی جمشید با اشاره به تجربیاتش در سطح شهرستان و استان در زمینه اقتصاد و اشتغال در دوره چهار ساله حضور در شورای اسلامی دوره چهارم شهر بهار گفت: چندین سال تجربه خدمت در فنی و حرفه ای استان در زمینه کارافرینی،اشتغال و اولویتهای استان داشتم و برنامه هایی برای این بخش ها در نظر گرفته بودم که در این دوره قسمت نبود از طریق مجلس شورای اسلامی دنبال کنم.

وی ادامه داد: متاسفانه در دو دوره گذشته، نماینده مجلس پایین تر از حد انتظار عمل کرد و در برخی موارد حتی از پیگیری برخی امور خود را کنار کشید به عنوان مثال در یک مصاحبه ای با پایگاه خبری نشاط شهر درخصوص احداث درمانگاه تامین اجتماعی گفته بودند مسئولین اجرایی باید پیگیر این کار باشند کار نماینده کارهای اجرایی نیست.
وبه جای مطالبه از متولیان مربوطه عنوان کرده بود" مشکل بین سازمان تامین اجتماعی و شهرداری است و باید این مشکل حل شود و ربطی هم به فرماندار ندارد." یا زیر گذر شهرک صنعتی بهاران که بیش از ده سال از آغاز احداث آن گذشته ولی هنوز به بهره برداری نرسیده است. اینها بخشی از نیاز مردم منطقه بود که آقای پورمختار که شخصیت با نفوذی هم هستند به سرانجام نرساندند.

قاسمی ادامه داد: علیرغم مشکلاتی که مردم با آن دست وپنجه نرم می کنند به نظر می رسد مشارکت مردم در حوزه انتخابیه خوب باشد چرا که مردم منطقه به نظام و انقلاب اسلامی علاقمند هستند و در مقاطع مختلف با عملکرد شایسته خود این اعتقاد و وفاداری را ثابت کرده اند اما لازم است در انتخاب خود دقت کنند تا نماینده شایسته ای به مجلس بفرستند که اگر مشکلات مردم را کم نکرد به آن اضافه هم نکند.

این فعال فرهنگی ورزشی اظهار داشت: توانمندی ، صداقت، مومن و انقلابی ، روحیه جهادی، تجربه و توان مدیریتی از خصوصیات مهم یک نماینده خوب در فرمایشات امام خامنه ای مدظله العالی است که اگر ما آنها را در نظر بگیریم می توانیم در انتخابات تصمیم مناسبی بگیریم.

کارشناس ارشد حوزه اقتصاد در خصوص شاخصه اصلی انتخاب مردم گفت: یکی از مشکلات بزرگ کشور اقتصاد است. این موضوع را هم در فرمایشات رهبرمعظم انقلاب می توان دید که طی ده سال گذشته نامگذاری سال را با اقتصاد گره زده ، هم در سفره مردم که کوچک و کوچکتر شده می توان دید و هم در برنامه ریزی های دشمنان کشورمان.

وی اظهار داشت: یکی از مهم ترین مراکز تصمیم گیری علیه ایران وزارت خزانه داری دولت تروریستی آمریکا است.
بنابراین مردم هم باید کسانی را انتخاب کنند که برای حل مشکلات اقتصادی کشور برنامه داشته باشند.

قاسمی جمشید در آخر گفت: رفع موانع تولید، تسهیل در اشتغال، کنترل صحیح وارادت و صادرات از مواردی است که باید در انتخاب اصلح مورد مطالبه باشد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر